Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Ostatnie lata przyniosły wiele zmian w telefoni. Przejście z telefoni stacjonarnej na telefony komórkowe z wielkich i nieporęcznych do małych i kompaktowych aparatów. A co byście powiedzieli na niemal niewidoczny telefon ukryty w uchu?


Gadżety elektroniczne stają się coraz mniejsze, dając użytkownikom jeszcze większą swobodę i mobilność, nowy bluetooth firmy ORB ™ może ustanowić nowy standard dla większości przyszłych przenośnych urządzeń i słuchawek bluetooth.

Firma ORB™ zaprezentowała urządzenie, które możemy nosić jako pierścionek a po przekręceniu zamienia się w zestaw słuchawkowy bluetooth. Urządzenie korzysta z "bone conducting technology" która zapewnia wysoka jakość dźwięku.
W wersji Deluxe posiada ekran na którym jest wyświetlany nr rozmówcy, a także kalendarz i przypomnienia. Pierścionki są dostepne w różnych rozmiarach.Urządzenie będzie dostępne od stycznia 2010. Sugerowana cena detaliczna za model podstawowy w aluminiowej obudowie to 129 USD, natomiast w wersji Deluxe (z wyświetlaczem) będą dostępne w kwietniu 2010 - sugerowana cena detaliczna to: 175 USD

1 Responses to Bądź lepszy od Jamesa Bonda - telefon w pierścionku

  1. Anonimowy Says:
  2. niezłe:) gdzie to mozna kupic??

     

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE