Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.7 rano. Pobudka. Świdrujący dźwięk budzika wbija Wam się w ucho. Najchętniej rozwalilibyście go młotkiem, albo rzucili o ścianę? A tu niestety, trzeba wstawać. Więc wstajecie, wściekli od samego rana na cały świat i oczywiście na ten „przeklęty” budzik. A gdyby zmienić ten scenariusz??? A gdyby, zamiast brzęczącego „beep”, obudził Was ulubiony dźwięk muzyki? Czy taki poranek nie zmieniłby Waszego nastawienia do porannego wstawania? I oczywiście do „biednego budzika”.

Mamy dla was naprawdę dobra wiadomość. Yamaha postanowiła zatroszczyć się o Wasz komfort i wypuściła na rynek inteligentny i bardzo elegancki radiobudzik z wbudowaną stacja dokującą, oferujący prawdziwie Koncertową Jakość Brzmienia. TSX-70 wyposażony został w trzy indywidualne wzmacniacze które zasilają ten 2.1 kanałowy system, dostarczając znakomitego brzmienia. Yamaha wyposażyła to wszechstronne urządzenie, również w swoje znakomite rozwiązania sekcji poprawy brzmienia DSP Music Enhancer. A to nie wszystko. TSX 70 wręcz „kipi” od nowoczesnych rozwiązań. SR-Bass, Extended Stereo, Cyfrowa kontrola tonów. Ehh, to brzmi jak marzenie.

Ergonomiczne i intuicyjne przyciski Touch Smart, elegancki wyświetlacz pozwalają na proste zarządzanie funkcjami. System oferuje różne rodzaje alarmu w tym tryb łączący zwykłe „beep” z wcześniejszym budzeniem za pomocą muzyki z iPoda lub radia. W przypadku TSX-70 mamy do dyspozycji wbudowaną stację dokującą, która pozwala obsługiwać najbardziej popularne modele iPodów i iPhonów.

A najlepsze jest to że, stylowe, współczesne wzornictwo oraz ciekawe kolory sprawiają, że TSX-70 idealnie wkomponuje się we wnętrze waszych sypialni i holi. Nutka retro i ciekawa tekstura obudowy sprawi, że system będzie wyglądać pięknie również w kuchni, dostarczając muzycznych wrażeń podczas porannej kawy, obiadu czy spotkania z przyjaciółmi.

A więc do dzieła. Zacznijcie nowy dzień z TSX-70, a może poranna kawa nie będzie Wam już potrzebna....

Cena za TSX-70: 849 zł

Kolory TSX-70: beżowy, brązowy

Informacje techniczne w skrócie TSX 70

Łatwy w użyciu

• Kompatybilność z iPodem i iPhonem

• Bezstratna i bezprzewodowa technologia AirWired

• Ergonomiczne, intuicyjne przyciski Touch Smart

• Stylowe i współczesne wzornictwo

• Elegancki wyświetlacz LED

• Rożne rodzaje alarmu

• Tryby: alarm i timer

• Pilot zdalnego sterowania

Specyfikacja techniczna

Funkcje alarmu: alarm, drzemka

Tryby alarmu: ton, źrodło, źrodło + ton (źrodło: iPod, Radio)

Wyłącznik czasowy: 1-120 minut

iPod / iPhone

Obsługiwane typy iPoda iPod (5 generacja), iPod classic, iPod nano, iPod touch

Obsługiwane typy iPhona iPhone, iPhone 3G, iPhone 3GS

Wejścia

Gniazdo podłączeniowe Stereo L/R 3,5mm STEREO mini Jack

Maksymalny sygnał wejścia wejście analogowe 2,0V

Tuner

Pamięć stacji 5 x FM

Maksymalna moc wyjściowa 16W (4Wx2 + 8Wx1 / 6Ω) 1kHz 10% THD)

System głośnikowy 4cm głośniki szerokopasmowe x 2, 5,5cm głośnik basowy z systemem SR-Bass x 1

Wymiary (S x W x G) 260mm x 90,3mm x 141mm

Waga 1,2 kg

Kolory jasny błękit / kość słoniowa / ciemny fiolet

Koncertowa jakość brzmienia

• 3 głośnikowy design z głośnikiem niskotonowym SR-Bass

• DSP Music Enhancer i Extended Stereo

• Cyfrowa kontrola tonów

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE