Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Z myślą o osobach ceniących swoją prywatność, firma 3M Poland przygotowała ofertę filtrów prywatyzujących z serii Gold. Filtry te mogą być stosowane na ekranie netbooka, laptopa, czy komputera stacjonarnego gwarantując dwukrotnie wyższą skuteczność ochrony prywatnych danych i o 14% wyższą wyrazistość ekranu w porównaniu z tradycyjnymi filtrami.

Filtry Gold to zupełna nowość w ofercie filtrów prywatyzujących. Działają one w oparciu o opatentowaną przez 3M technologię mikrożaluzji, które zatrzymują światło zewnętrzne i zwężają kąt widzenia. Dzięki temu dane na ekranie komputera są widoczne wyłącznie dla osób znajdujących się bezpośrednio przed nim. Filtry te wykonane są z elastycznego i odpornego polimeru, pasują na każdy monitor ciekłokrystaliczny i ekran laptopa. Gwarantują niewidoczność danych na ekranie w zakresie 60° po obu jego stronach.

- Filtry Gold to idealne rozwiązanie dla osób, których praca związana jest z częstymi podróżami, a tym samym z koniecznością korzystania z komputera w miejscach publicznych jak np. lotnisko czy kawiarnia. Poza oczywistym aspektem estetycznym mają one jeszcze jedną przewagę nad czarnymi filtrami prywatyzującymi. Złote filtry zwiększają wyrazistość ekranu o 14% i zapewniają dwukrotnie wyższą skuteczność ochrony prywatnych informacji. Tym samym nasze dane są jeszcze bezpieczniejsze, a osoby postronne widzą wyłącznie jaskrawo złotą, lustrzaną powierzchnię – mówi Elżbieta Kucicka, dyrektor marketingu sektora Display and Graphics w 3M Poland.

Poza serią Gold, firma 3M proponuje swoim Klientom bogatą ofertę czarnych filtrów prywatyzujących. Podobnie jak ich złoty odpowiednik są one łatwe w instalacji i demontażu, co pozwala dzielić się informacjami na ekranie w dowolnej chwili. Natomiast system mocowań filtrów umożliwia zamknięcie laptopa bez konieczności ich zdejmowania.

Filtry prywatyzujące 3M dostępne są w kilkudziesięciu rozmiarach w wybranych sklepach internetowych i posiadają bezterminową gwarancję. Więcej informacji na temat oferty filtrów prywatyzujących 3M oraz sposobu ich dobierania znaleźć można na stronie 3M Poland.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE