Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Firma ESET udostępniła wersję przedpremierową (Release Candidate) swojego programu ESET NOD32 Antivirus 4 for Linux Desktop, przeznaczonego do ochrony stacji roboczych z systemami operacyjnymi Linuks.

Wielu administratorów stara się zabezpieczać wszystkie komputery podłączone do sieci firmowej. Również te pracujące w oparciu o systemy Linux. Realizację tego typu polityki bezpieczeństwa wspiera firma ESET, udostępniając ESET NOD32 Antivirus 4 przeznaczony do ochrony antywirusowej i antyspyware stacji roboczych z systemami Linux. Firma ESET opublikowała właśnie przedpremierową wersję tego produktu.

ESET NOD32 Antivirus 4 for Linux Desktop oparto na wielokrotnie nagradzanym silniku skanującym ThreatSense, wykorzystującym zaawansowaną heurystykę i mechanizmy sztucznej inteligencji. Dzięki temu możliwe jest przechwytywanie i unieszkodliwianie nawet nowych, nieznanych zagrożeń. Dodatkowo, wyszukana metoda generycznej detekcji oparta o analizę profilu DNA zagrożeń, umożliwia rozwiązaniu ESET NOD32 Antivirus przechwytywanie wirusów niezależnie od tego, jaką platformę systemową docelowo mają infekować.

Producent przypomina, że wersje przedpremierowe programów nie są finalnymi wersjami aplikacji, dlatego możliwy jest brak pewnych funkcjonalności i pełnej dokumentacji. Wersje Release Candidate przeznaczone są do testowania przez zaawansowanych użytkowników i nie powinny być instalowane na komputerach, które przechowują wrażliwe dane dla użytkownika lub firmy. Producent nie świadczy pomocy technicznej dla wersji przedpremierowych swoich produktów.

Wersja Release Candidate programu ESET NOD32 Antivirus for Linux Desktop dostępna jest wyłącznie w języku angielskim i można ją pobrać ze strony http://www.eset.pl/pobieranie/pobieranie/wersje-beta.html

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE