Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Huawei przedstawia linię najnowszych urządzeń na kongresie Mobile World Congress 2011
· Smartfon Huawei IDEOS™ X3 – dynamiczny, stylowy smartfon z Androidem 2.3

· Huawei IDEOS™ S7 Slim – płaski tablet nowej generacji

· Huawei HiLink – szybki i łatwy dostęp do mobilnego Internetu

· Huawei Mobile WiFi Smart Pro – inteligentny, bezprzewodowy modem.

Firma Huawei, wiodący producent innowacyjnych rozwiązań mobilnych i infrastruktury telekomunikacyjnej dla operatorów na całym świecie, zaprezentowała na kongresie Mobile World Congress 2011 w Barcelonie najnowszy telefon z platformą Android Gingerbread - Huawei IDEOS™ X3. Ten stylowy smartfon wyposażono w wydajny system operacyjny, dzięki któremu użytkownicy mogą jeszcze efektywniej zarządzać swoją komunikacją oraz kontami na serwisach społecznościowych.

Podczas konferencji firma Huawei przedstawiła także nową linię urządzeń do transmisji danych: Huawei HiLink, kartę data typu plug-and-link służącą do dostępu do szerokopasmowego mobilnego Internetu oraz bezprzewodowy modem Huawei Mobile WiFi Smart Pro, który inteligentnie wybiera najszybsze z dostępnych połączeń z siecią. Wśród zaprezentowanych urządzeń wyróżniał się nowy Huawei IDEOS™ S7 Slim – płaski, elegancki tablet wyposażony w 7-calowy pojemnościowy ekran dotykowy.

“Urządzenia z linii IDEOS wraz z naszymi najnowszymi rozwiązaniami szerokopasmowymi są intuicyjne, proste i łatwe w konfiguracji. Chcemy aby użytkownicy mogli wygodnie korzystać

z różnych urządzeń mobilnych pracujących w technologii bezprzewodowej” – powiedział Mr. Victor Xu, Chief Marketing Officer firmy Huawei Device. “W 2011 r. Huawei dalej będzie wiodącym producentem zaawansowanych technologicznie rozwiązań umożliwiających bezprzewodową komunikację, a to wszystko w rozsądnej cenie.”

Huawei IDEOS™ X3 smartphone: intuicyjny, wydajny i bardzo stylowy

Huawei IDEOS X3 to super-płaski, stylowy smartfon o mocnych parametrach. Wyposażono go w ekran dotykowy HVGA o przekątnej 3,2-cala, aparat o matrycy 3,2 Mpix oraz system aktualizacji oprogramowania Huawei Handset Over-the-Air and Online Upgrade (HOTA). Dzięki tej technologii każdy użytkownik będzie mógł wygodnie zaktualizować system swojego smartfona zaraz po udostępnieniu nowej wersji oprogramowania. IDEOS X3 to także najbardziej smukły telefon z 3,2-calowym ekranem i najnowszą platformą Android 2.3 Gingerbread dostępny obecnie na rynku. Użytkownicy docenią także ułatwione zarządzanie zgromadzonymi informacjami osobistymi oraz bezprzewodową synchronizację kont w serwisach społecznościowych.

Huawei IDEOS X3 oraz pozostałe prezentowane urządzenia będą dostępne w sprzedaży w Polsce w drugiej połowie 2011 r.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE