Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Huawei IDEOS™ S7 to multimedialny, elegancki tablet na platformie Android™ 2.1. Urządzenie wyposażono w 7-calowy, dotykowy ekran pojemnościowy WVGA oraz szybki procesor 1GHz Snapdragon. Smukła obudowa i kompaktowe kształty urządzenia pozwalają na korzystanie z Internetu, przeglądanie zdjęć oraz oglądanie filmów w dowolnym miejscu i czasie. Użytkownik może także rozbudowywać funkcje urządzenia i korzystać z bogatej oferty aplikacji dostępnych na Android Market™.

IDEOS™ S7 zaprojektowano z myślą o tym, aby użytkownik mógł wygodnie korzystać z urządzenia i łatwo dostosować je do swoich potrzeb. Niewielkie rozmiary sprawiają, że zmieści się np. w kieszeni marynarki, a specjalnie zaprojektowana obudowa z podpórką pozwala na łatwe ustawienie tabletu na biurku.

Tablet Huawei S7 posiada wbudowany GPS, co umożliwia korzystanie z nawigacji satelitarnej. Urządzenie wypopsażono także m.in. w czujnik światła, który automatycznie dopasowuje kontrast ekranu do otoczenia, akcelerometr (G-sensor) oraz cyfrowy kompas.

Mocną stroną urządzenia jest szybka transmisja danych HSPA, wbudowany moduł Wi-Fi, Bluetooth i obsługa kart SIM. Dzięki temu użytkownik może swobodnie wybierać sposób połączenia z Internetem, wykonywać z tabletu połączenia głosowe, a także wysyłać SMSy, MMSy czy E-maile.

Połączenie rozbudowanych funkcji, szybkiej transmsji danych oraz przystępnej ceny, w porównaniu z innymi dostępnymi na rynku urządzeniami tej klasy, sprawiają, że Huawei IDEOS™ S7 jest niewątpliwie ciekawą propozycją dla użytkowników poszukujących nowoczesnego, multimedialnego tabletu.

Dostępność

Huawei IDEOS™ S7 będzie dostępny w sprzedaży w ofercie Orange pod nazwą Orange Tablet od drugiej połowy grudnia 2010 r.

Specyfikacja Huawei IDEOS™ S7

  • 7-calowy ekran dotykowy pojemnościowy (800x480 pix, WVGA);
  • Procesor: 1GHz Qualcomm Snapdragon;
  • Platforma: Android™ 2.1 z pełnym dostępem do Android Market™;
  • Moduły: WiFi 802.11b/g/n, Bluetooth 2.1 i modem 3G;
  • Transmisja danych: HSDPA: do 7,2 Mbit/s; HSUPA: do 5,76 Mbit/s;
  • Porty: gniazdo na karty USIM; gniazdo na karty micro-SD; microUSB; gniazdo słuchawkowe 3,5mm mini-jack; głośniki stereo;
  • Kolorowy aparat cyfrowy o matrycy 2 Mpix;
  • Wbudowany GPS, akcelerometr (G-Sensor), kompas cyfrowy, czujnik światła;

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE