Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Na polski rynek wchodzi właśnie VAIO YB - nowy mininotebook firmy Sony.

Mały, lekki, z rozbudowanymi funkcjami – takie wymagania wobec sprzętu stawia się w XXI wieku. Popularność zyskują niewielkie samochody, zmniejsza się sprzęt audio, na znaczeniu zyskuje wielofunkcyjność urządzeń. Ten trend nie mógł ujść uwadze japońskich konstruktorów Sony. Najnowszy VAIO YB waży zaledwie 1,5 kg, i zmieści się w każdym plecaku oraz w większości damskich toreb. Można z łatwością zabrać go wszędzie.

Choć VAIO YB jest niewielki (11, 6 cala, tj. 29, 4 cm), ma wszelkie funkcje dużego notebooka. Jego bateria wytrzymuje nawet do 6 godzin ciągłej pracy, a dysk pomieści aż 320 GB danych! Software pozwala na intuicyjnie prostą edycję zdjęć i tworzenie własnych filmów. Natomiast po podłączeniu VAIO do telewizora, można bez przeszkód odtwarzać kinowe hity w jakości HD lub grać w ulubione gry. Mini notebook może więc zastąpić zestaw kina domowego i konsolę, a w podróży sprawdza się np. jako czytnik e - booków i odtwarzacz mp3. Aż trudno uwierzyć, że tyle możliwości zamkniętych jest w tym eleganckim i niewielkim urządzeniu.

Odkrywaj świat w wersji mini!

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE