Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Czy nie byłoby wspaniale gdyby Twój iPad posiadał funkcję zegara tak jak iPod czy iPhone? Firma Vogel's wprowadza WallTimes, aplikację która nada Twojemu iPad'owi nowe, dotąd nieznane funkcjonalności. WallTimes przemieni go w bardzo wszechstronny i użyteczny zegar, który będziesz mógł używać zarówno w domu, w pracy jak i podróży. W połączeniu z nowym systemem produktów Vogel's Mount&Cover, Twój iPad stanie się funkcjonalnym urządzeniem w kuchni, sypialni czy salonie. Ściągnij aplikacje WallTimes z iTunes za darmo już dziś!

Czym jest WallTimes?

WallTimes to inteligentna aplikacja do iPada, które nada urządzeniu zupełnie nowe funkcjonalności. WallTimes przemieni iPada w bardzo wszechstronny i użyteczny zegar, do użytku zarówno w domu, w pracy jak i podróży. Natomiast w połączeniu z dostępnymi na rynku akcesoriami sprawi, iż iPad stanie się również funkcjonalnym urządzeniem w kuchni, sypialni czy salonie.

Funkcja World Clock

Dzięki aplikacji WallTimes, zawsze będziesz wiedział która jest w danym momencie godzina, nie tylko w Twojej strefie czasowej, ale także w każdym innym miejscu na świecie gdzie mieszkają Twoi znajomi czy rodzina. A wszystko to dzięki funkcji World Clock, która pokazuje aktualny czas w czterech wybranych przez użytkownika miejscach na świecie.

Funkcja Kitchen Timer

Gotowanie w kuchni może być teraz przyjemności! WallTimes pozwala na zaprogramowanie do 5 różnych czasomierzy, które jednocześnie i niezależnie od siebie będą odliczać czas dla każdego dania. WallTime pokazuje czas, jaki pozostał do zakończenia gotowania wybranej potrawy aż do momentu, gdy zabrzmi alarm informujący o jego upłynięciu. Funkcja Kitchen Timer ma zaprogramowany także czas niezbędny do gotowania, pieczenia czy grillowania najbardziej popularnych dań. Natomiast czytelne ikony sprawiają, że zawsze dokładnie wiadomo który alarm dotyczy którego naczynia kuchennego.

WallTimes nocą

WallTimes oferuje inteligentną aplikację budzącą dla osób, które prowadzą zmienny tryb życia, wstając każdego dnia o innej porze. Wystarczy tylko raz odpowiednio zaprogramować aplikacje WallTimes, aby budziła wg wskazanego planu każdego dnia w ciągu całego roku. Od razu po spojrzeniu na iPad'a będą widoczne wszystkie skonfigurowane alarmy dla wszystkich dni tygodnia. Dodatkowo, Walltimes wyświetla czas jaki pozostał do zakończenia alarmu. Natomiast nocny zegar daje wystarczająco dużo światła abyś w ciemności zobaczyć, która jest godzina.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE