Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Podczas jubileuszowej, dziesiątej gali magazynu „Mobile Internet” statuetkami i dyplomami wyróżniono najwybitniejsze osiągnięcia, najlepsze produkty i nowatorskie usługi, jakie pojawiły się w 2010 roku na polskim rynku teleinformatycznym. Za telefon roku 2010 w kategorii biznes nagrodę otrzymał Sony Ericsson Xperia™ X10. X10 została uznana za najlepszy telefon na platformie Android.

„Cieszę się, że nasz flagowy produkt z rodziny Sony Ericsson Xperia™ otrzymał tak prestiżową nagrodę jaką jest „Wirtualny Telefon” – mówi Agnieszka Jaśkiewicz, Head of Marketing, Sony Ericsson Poland. „X10 to nieodzowne narzędzie każdego biznesmena – zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym. Ten elegancki i niezawodny smartfon pozwala na ciągły dostęp do Internetu, sprawdzanie maili, edytowanie dokumentów, korzystanie z ponad 100 tysięcy aplikacji z Android™ Market typu CNN Worldnews, Twitter, Lufthansa, Sixt - rent a car czy Google™ Maps, a także co równie ważne na dostęp do Facebooka, ściąganie gier jak np. Angry Birds czy nagrywanie filmów w rozdzielczości HD” – dodaje Agnieszka Jaśkiewicz.

Coroczna gala magazynu „Mobile Internet” odbywa się od 2001 roku. Jest jednym z najważniejszych wydarzeń dla środowiska IT i Telekom. Uznanie branży i mediów sprawiło, że „Wirtualne Telefony” nazywane są „Polskimi Oskarami IT i Telekomunikacji”.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE