Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Przenośny sejf

czwartek, 14 kwietnia 2011

W dobie postępującej technologii wiele osób nosi przy sobie wartościowy sprzęt. Niestety cenne gadżety, takie jak telefony komórkowe czy inne drobiazgi często padają łupem złodziei. Marka Pacsafe oferuje produkty, które skutecznie chronią nasze kosztowności.

Przenośne odtwarzacze, aparaty cyfrowe, telefony komórkowe i inne drogie rzeczy, które mamy przy sobie każdego dnia, mogą paść łupem złodzieja. Firma Pacsafe oferuje produkt, który zabezpieczy te przedmioty przed kradzieżą. TravelSafe 100 to sejf podróżny, przydatny również na co dzień w miejskiej dżungli. Można w nim przenosić laptopa, aparat, kosztowności, gotówkę lub dokumenty. Dostępny jest w kilku różnych pojemnościach. TravelSafe wyglądem przypomina worek zapinany na kłódkę, jednak w rzeczywistości wykonany jest z odpornego na przecięcia polikarbonu i wzmocniony metalową siatką. Można go wykorzystywać zarówno jako wkład do plecaka, jak i przypiąć w hotelu, samochodzie czy przyczepie kempingowej. Takie zabezpieczenia jak panele ochronne z siatki eXomesh, odporne na przecięcia paski czy specjalne zamki skutecznie zniechęcą każdego złodzieja.

Pierwotnie worek był przeznaczony do przechowywania broni. Wykonany jest z tego samego materiału, który jest wykorzystywany przy produkcji lekkich szyb pancernych. Dlatego też dotarcie do zawartości sejfu podróżnego stanowi nie lada wyzwanie dla każdego złodzieja. – mówi Arkadiusz Majewski, właściciel firmy Red Bird zajmującej się dystrybucja produktów Pacsafe w Polsce.

Dzięki zabezpieczeniom Pacsafe możemy beztrosko korzystać z wszelkich udogodnień technologicznych nie przejmując się, że wystawiamy je w ten sposób na kradzież. Z sejfem przenośnym mamy pewność, że nie stracimy tego, co cenne. Produkty australijskiej firmy dostępne są zarówno w sklepie internetowym Zabierzkoniecznie.pl, jaki w wybranych sklepach w całej Polsce.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE