Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.W 2010 roku nastąpił ”boom” na telewizory 3D – spadek cen nawet o 20% sprawił, że Polacy wydawali średnio 5 milionów złotych tygodniowo na zakup odbiorników trójwymiarowej generacji. Dziś za telewizor LCD marki SONY posiadający m.in. technologie 3D, Edge LED, sieć Wi-Fi® zapłacimy tylko 6 tysięcy – jeszcze niedawno jego cena wynosiła ponad 11.000 złotych.

Z roku na rok telewizory stają się coraz tańsze, a to za sprawą wprowadzanych na rynek średnio co 3 miesiące nowych produktów. Podczas gdy światowi producenci udoskonalają aktualne modele dodając do nich więcej funkcji, klienci szaleją na wyprzedażach. Kupują głównie telewizory, które obchodziły swoje premiery jeszcze nie tak dawno temu. Są niemal równie dobre jak ich następcy, ale o połowę tańsze.

Przykładem takiego telewizora może być SONY KDL-40LX900, który posiada wiele innowacyjnych funkcji m.in. format Full HD 1080 w technologii 3D, podświetlenie Edge LED, technologie Motionflow 200Hz PRO z funkcją Image Blur Reduction. Dzięki nim obraz upodabnia się do kinowego, a widz może cieszyć się przejrzystym i szczegółowym obrazem oraz maksymalną płynnością dynamicznych scen.

Co więcej, telewizor posiada wbudowany odbiornik Wi-Fi®, który zapewnia łatwe łączenie się z bezprzewodową siecią domową. SONY zatroszczyło się także o środowisko naturalne, instalując inteligentny czujnik obecności, który przyciemnia obraz lub wyłącza telewizor, jeśli nikt go nie ogląda, reguluje ustawienia obrazu i dźwięku w zależności od tego, gdzie się znajdujesz w pomieszczeniu, a nawet ostrzega, jeśli dzieci siedzą zbyt blisko ekranu. Cała technologia modelu KDL-40LX900 została zamknięta w eleganckim bezramkowym ekranie serii Monolithic Design, o wymiarach 994 x 686 x 290 mm i wadze 23,7 kilogramów.

Jeszcze niedawno jego cena wynosiła ponad 11.000 złotych, dzisiaj zapłacimy za niego nawet 5 tysięcy mniej.

-Klientom trudno uwierzyć, że taka cena jest możliwa. Serie LX kosztują ok. 6-7 tys. złotych, więc mieszczą się w podobnym przedziale cenowym co najpopularniejsze ostatnimi czasy modele serii HX z tą różnicą, że posiadają znacznie lepsze parametry. – mówi Rafał Zych ze sklepu internetowego Matrix Media, oferującego według portalu skapiec.pl najniższą cenę telewizora SONY KDL-40LX900 w sieci.

Telewizory 3D to bezwzględny przełom na rynku RTV. Dzisiaj każdy z nas może cieszyć się imponującym, trójwymiarowym obrazem kinowym i poczuć, że bierze udział w akcji filmu. Innowacyjna technologia w połączeniu z bardzo przystępną ceną tworzą duet, który bez wątpienia zadowoli nawet najbardziej wymagających maniaków kina domowego.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE