Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.AVENTAGE to wielki krok naprzód w projektowaniu doskonałych komponentów audio - wideo. Seria ta, przeniesie studyjnej klasy dźwięk i wysublimowany obraz do Twojego domu, z wyjątkową dbałością o szczegóły w zakresie projektowania, inżynierii oraz produkcji wysokiej jakości komponentów. Od podstaw, przemyślana została każda elektroniczna ścieżka, każda część, każdy element i każdy materiał po to, aby zapewnić najwyższej jakości brzmienie. Szczegóły, które na pierwszy rzut oka nie wydają się mieć wpływ na jakość wyglądu, dźwięku czy kontroli zaawansowanych funkcji, zebrane razem w serii AVENTAGE, tworzą zarówno wizualne jak i akustyczne dzieło sztuki. Bo tylko z serią AVENTAGE, odnajdziesz magiczny świat dźwięku i obrazu.

W skład serii AVENTAGE wchodzą doskonałe amplitunery AV - modele RX-V1067, R-V2067 oraz RX-V3067.

RX-V2067

RX-V2067 to doskonały 9.2 kanałowy amplituner AV oferujący 8 wejść / 2 wyjścia HDMI repeter (V.1.4a 3D i Audio Return Channel), dekodowanie HD Audio z CINEMA DSP, nowy procesor obrazu HQV, nowe GUI, Obwód Ultra Low Jitter PLL, nowe udoskonalone YPAO z kontrolą dźwięku odbitego i nowe funkcjonalności przycisków SCENE.

Doskonałej jakości dźwięk

RX-V2067 posiada doskonałą sekcję audio. Zamontowane dekodery dźwięku HD: Dolby TrueHD oraz DTS-HD Master Audio, Dolby Digital Plus i DTS-HD High Resolution Audio, usztywniająca konstrukcję rama w kształcie litery H, symetryczny układ wzmacniacza, nowy radiator z właściwościami antytermicznymi i antywibracyjnymi, cieplne sprzężenie zwrotne wzmacniacza z krótkim czasem reakcji czy wysokiej jakości przetworniki C/A Burr-Brown w obwodach C/A Pure Ground (czystej, niezakłóconej masy), to tylko parę z wielu cech pozwalających na osiągnięcie maksymalnie czystego sygnału dźwiękowego, który zachwyci każdego miłośnika doskonałego brzmienia.

Dodatkowo, dzięki zastosowaniu znakomitych funkcji takich jak dekodery dźwięku HD z CINEMA DSP 3D(17 programów DSP), Compressed Music Enhancer z CINEMA DSP, funkcji Virtual Presence dla CINEMA DSP 3D bez przednich głośników Presence, czy też SILENT CINEMA oraz Virtual CINEMA DSP, możliwe było osiągnięcie znakomitego, realizmu dźwięku przestrzennego. Możliwa jest również rozbudowa kanału o wzmacniacz zewnętrzny (9 kanałowa rozbudowa (bi-amping)).

Wysoka jakość obrazu
Perfekcyjny dźwięk RX-V2067 z nowej serii AVENTAGE uzupełniają zaawansowane funkcje takie jak obsługa Deep Colour (30/36 bitów), x.v.Colour, odświeżanie 120Hz/24Hz oraz kompensacja Auto Lip-Sync, HQV, możliwość dostosowania funkcjonalności wideo w zakresie redukcji szumów, poprawy rozdzielczości oraz regulacji kontrastu, jasności i nasycenia. Na uwagę zasługuje również wysokiej klasy procesor VHD1900” dla wideo HD/SD. RX-V2067 pozwala także na skalowanie w górę analogowego sygnału video do postaci full HD 1080p., oraz posiada gniazda HDMI kompatybilne z 1080p (8 wejść/2 wyjścia).

Yamaha zaopatrzyła swój nowy amplituner AV także w uniwersalne i proste w obsłudze nowe przyciski SCENE PLUS - jest ich aż 12!, optymalizację dźwięku YPAO - kontrolę dźwięku odbitego z wielopunktowym pomiarem akustyki dla automatycznego wyregulowania głośników, ekranowe menu GUI oraz nowe, zaawansowane funkcje sieciowe tj. obsługa radia internetowego (nadającego w formatach MP3/WMA), plików muzycznych przechowywanych na komputerze PC oraz na serwerze DLNA (WAV, MP3, WMA, AAC, FLAC 96/24) jak również kontrolę RX-V2067 za pośrednictwem przeglądarki komputera PC lub PDA. Nie zapomnijmy też o zaawansowanej kontroli wielostrefowej. Wszystkie te fantastyczne funkcje sprawiają, że codzienne użytkowanie tego zachwycającego amplitunera staje się łatwe, przyjemne oraz gwarantuje fantastyczne doznania muzyczne.

Nowe media

Ku uciesze wszystkich miłośników przenośnych urządzeń audio, a przede wszystkim użytkowników iPodów i iPhonów, RX-V2067 wyposażony został w gniazdo przeznaczone do podłączenia przenośnych odtwarzaczy oraz pamięci typu flash oraz kompatybilne z iPodem przez podłączenie opcjonalnej stacji dokującej YDS-12. Dodatkowo RX-V2067 jest zgodny z Bluetooth (A2DP) za pośrednictwem opcjonalnej stacji dokującej Yamaha Bluetooth® Wireless o symbolu YBA-10. Tytuły piosenek po podłączeniu iPoda do amplitunera, wyświetlane są na panelu przednim w języku angielskim i językach zachodnioeuropejskich. Natomiast zastosowanie stacji dokującej YID-W10 pozwala na bezprzewodowe podłączenie Twojego iPoda.

RX- V2067 dostępny w kolorze czarnym i tytanowym

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE