Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Nagrodzona gra jest już dostępna na flagowym smartfonie z systemem Android i certyfikatem PlayStation®

Sony Ericsson we współpracy z EA Mobile™, oddziałem firmy Electronic Arts Inc. (NASDAQ: ERTS) i wiodącym na świecie wydawcą gier mobilnych, udostępnił użytkownikom smartfona Xperia™ PLAY jedną z najpopularniejszych gier akcji o tematyce wojennej wszechczasów - Battlefield: Bad Company™ 2.

Wykorzystując w pełni fenomenalne możliwości graficzne smartfona, a także konsolę do gier, model Xperia™ PLAY po raz pierwszy przenosi realistyczne gry z szybką akcją do systemu operacyjnego Android. Gra Battlefield: Bad Company 2 dostępna jest do pobrania już od dziś, dla wszystkich klientów Xperia™ PLAY, na wszystkich rynkach poza USA.

“W miarę jak smartfon Xperia™ PLAY staje się dostępny na coraz większej liczbie rynków na całym świecie, oferta gier stale rośnie, a my z wielką przyjemnością możemy ogłosić dostępność gry Battlefield: Bad Company 2 dla Xperia™ PLAY", powiedział Dominic Neil-Dwyer, Head of Market Development w Sony Ericsson. “Dążymy do tego, aby odbiorcy mieli pełnię wrażeń grając w gry na smartfonie, a Battlefield: Bad Company 2 dla Xperia™ PLAY jest najnowszym tytułem od EA, wraz z którym jedna z najpopularniejszych franczyz gier trafia teraz do naszych klientów.”

Gra Battlefield: Bad Company 2 dla Xperia™ PLAY to najlepsza w swojej klasie, totalnie angażująca gra wojenna na smartfon Xperia™ PLAY. Dzięki intuicyjnemu sterowaniu gracze uwolnią niszczycielską siłę z powietrza oraz będą zdobywali kolejne pozycje bojowe w upale dżungli, w arktycznym śniegu i w pyle pustyni. Czternaście misji dla jednego gracza, poprzez pięć niesamowicie bogatych w szczegóły stref wojennych, wrzuca grających w samo centrum akcji. Arsenał obejmujący do 14 rodzajów broni, od noża do granatów o napędzie rakietowym, pozwoli siać spustoszenie na pozycjach wroga. Gracze będą również pilotowali akcję przy pomocy wielu rodzajów pojazdów, w tym czołgów i helikopterów.

Dowiaduj się o nas więcej na stronie www.twitter.com/xperiagames . Czekają tu na Ciebie najnowsze aktualizacje na temat nowych gier dla Xperia™ PLAY. W celu zasięgnięcia informacji o produktach, zajrzyj na bloga produktowego Sony Ericsson: http://blogs.sonyericsson.com/products

Firma EA Mobile cieszy się uznaniem dzięki pionierskim dokonaniom i pozycji lidera na rynku w dziedzinie gier mobilnych. Aby uzyskać więcej informacji o EA Mobile, prosimy odwiedzić stronę www.EAMobile.com, dołączyć do nas na portalu Facebook www.facebook.com/EAMobile lub śledzić nasze wpisy na portalu Twitter www.twitter.com/EAMobile.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE