Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Samsung Smart TV i bezpłatny wstęp do CNK w nagrodę za rekordowe wejście

W piątek, 8 lipca br., liczba wizyt w otwartym 8 miesięcy temu Centrum Nauki Kopernik przekroczyła próg 500 tysięcy. Czteroosobowa rodzina Krupińskich z Poznania, która dokonała rekordowego wejścia, otrzymała od firmy Samsung Electronics Polska – partnera strategicznego i technologicznego Centrum, 46-calowy telewizor 3D Smart TV oraz specjalne koszulki uprawniające do bezpłatnych wizyt w CNK.

W piątek, 8 lipca br., kilka minut po godzinie 11:00, w Centrum Nauki Kopernik padła rekordowa liczba odwiedzin – do cieszącego się duży zainteresowaniem Centrum wszedł 500-tysięczny zwiedzający. Rekordowego wejścia dokonali Monika i Tomasz Krupińscy z Poznania wraz z dziećmi: Kasią i Wojtkiem. Była to ich pierwsza wizyta w Centrum Nauki Kopernik. Na półmilionowych zwiedzających czekała wartościowa nagroda ufundowana przez partnera strategicznego i technologicznego Centrum, firmę Samsung Electronics Polska. Był nią 46-calowy 3D Smart TV – pierwszy w Polsce telewizor w pełni zintegrowany z internetem, z nieograniczonym dostępem do treści multimedialnych oraz najpopularniejszych portali i serwisów społecznościowych. Dzięki jedynej na rynku technologii Full HD 3D, Smart TV firmy Samsung gwarantuje wysokiej klasy trójwymiarowy obraz w jakości Full HD 1080p. Dodatkowo, rekordowy zwiedzający otrzymał od firmy Samsung unikalne koszulki uprawniające do bezpłatnego, rocznego wstępu do Centrum Nauki Kopernik na wszystkie odbywające się tam wystawy i pokazy. Nagrodę półmilionowemu zwiedzającemu wręczył Kyung Sik Choi, prezes Samsung Electronics Polska.

Mimo, że od Wielkiego Wybuchu, czyli oficjalnego otwarcia Centrum Nauki Kopernik, minęło dopiero 8 miesięcy, interaktywna ekspozycja Centrum cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem zwiedzających. Firma Samsung Electronics Polska, jako sponsor strategiczny i technologiczny, z pełnym zaangażowaniem wspiera wszelkie inicjatywy CNK. Teatr Robotyczny, którego patronem jest marka, to stały element galerii „Korzenie cywilizacji” – unikatowej na skalę europejską ekspozycji łączącej nauki ścisłe z humanistycznymi.

1 Responses to Pół miliona zwiedzających w Centrum Nauki Kopernik!

  1. Anonimowy Says:
  2. Centrum Nauki Kopernik jest naprawdę świetnym pomysłem. Jestem tam przynajmniej raz na pół roku. Jest tam nauka przedstawiona w bardzo ciekawy sposób. I można powiedzieć, że dla każdego. Może nie mamy tam wszystkiego. Ja akurat jestem z branży budowlanej. Interesują mnie maszyny, pompy hydrauliczne, ogólnie siła uzyskana przez urządzenia. Może nie ma tam jeszcze dokładnie takich rzeczy, ale na pewno można się tam wiele nauczyć.

     

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE