Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Sony ICD-PX312 oraz ICD-UX512 to dyktafony oferujące wysoką jakość nagrywania i odtwarzania dźwięku. Łatwe w obsłudze urządzenia wyposażone są w szereg inteligentnych rozwiązań.

Wprowadzone w tym roku na rynek dyktafony Sony ICD-PX312 oraz ICD-UX512 oferują wiele pożytecznych funkcji i krystaliczny dźwięk nagrań.

Większość dyktafonów cyfrowych obcina dźwięki znajdujące się na niskich i wysokich częstotliwościach. ICD-PX312 oraz ICD-UX512, przy wykorzystaniu Technologii Intelligent Noise Cut, analizują charakter szumu tła redukując niepożądane częstotliwości, jednocześnie nie zniekształcając głosu - mówi Rafał Zych, dyrektor handlowy sklepu Matrix Media, autoryzowanego przedstawiciela Sony.

Wbudowana w dyktafony wewnętrzna pamięć umożliwia nagrywanie nawet do 536 godzin materiału, ale jej pojemność można zwiększyć za pomocą karty pamięci Micro SD lub M2. Kolejne udogodnienie, jakie oferują ICD-PX312 i ICD-UX512 to Track Mark, czyli znaczniki utworów, ułatwiające „poruszanie się” po odtwarzanym materiale. Wygodne zarządzanie, przechowywanie i porządkowanie nagrań w folderach to zasługa nowego oprogramowania Sound Organiser. Łatwe nawigowanie zapewnia także wyświetlacz LCD.

Sony ICD-PX312 posiada funkcję Scene Select (Wybór Sceny), która pozwala na optymalny wybór ustawień nagrania dostosowanych do jego specyfiki. Użytkownik ma więc do wyboru różne tryby: muzyka, spotkanie, wywiad czy dyktowanie.

Z kolei Sony ICD-UX512 to urządzenie typu 3 w 1: dyktafon cyfrowy, odtwarzacz muzyczny mp3 i pamięć USB. Wbudowany stereofoniczny mikrofon - System S-Microphone – zapewnia lepszą jakość nagrań dzięki dużej czułości oraz rozszerzonemu zakresowi zapisywanych tonów. Dyktafon obsługuje 3 rodzaje formatów nagrań: mp3 / WMA / AAC. Dodatkowym atutem dyktafonu Sony ICD-UX512 jest atrakcyjny design.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE