Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.W nowej linii urządzeń Colour Collection znajdą się myszy, klawiatury i kamery internetowe

Logitech zaprezentował dziś nową linię wyjątkowych akcesoriów komputerowych – Colour Collection. Najnowsza odsłona jednej z najbardziej popularnych linii firmy Logitech składa się z akcesoriów w żywych, oryginalnych barwach i wzorach, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

– Dodajemy naszym najpopularniejszym produktom kreatywnego smaczku – powiedział Rory Dolley, senior vice president i general manager działu Control Devices w Logitech. – Dzięki odważnym, modnym wzorom i kolorom, użytkownicy produktów z linii Colour Collection mogą wyrazić swój indywidualny charakter poprzez technologię, bez uszczerbku dla zaawansowania technicznego i jakości – dodał.

Nowe urządzenia Logitech zaprojektowano po to, by każdy z użytkowników mógł wyrazić własny styl poprzez akcesoria komputerowe, których używa. Nowe urządzenia są starannie wykonane i stylowo ozdobione, łącząc zaawansowanie technologiczne z ręcznie zdobionymi elementami.

Cyfrowe wzory, futurystyczne kształty i ręcznie malowane elementy tworzą dynamiczny, ekspresyjny i wyjątkowy klimat. Ponieważ zarówno myszy, klawiatury, jak i kamery mają różne wzory, każdy może skompletować zupełnie unikalny zestaw.

Ceny i dostępność

Logitech Colour Collection daje możliwość wyrażenia siebie poprzez sprzęt za cenę od 84,99 PLN do 124,99 PLN, w zależności od produktu. Nowe urządzenia będą dostępne w Europie tego lata. Więcej informacji o produktach znajduje się na stronie internetowej www.logitech.com.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE