Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Nowoczesne wzornictwo, wysoka mobilność i wygoda użytkowania – to główne cechy nowych notebooków Samsung serii 3. W sprzedaży na polskim rynku ukażą się modele: 300U, 305U, 350U oraz 300V, o przekątnych ekranu od 11,6 do 15,6 cala.

Nowe notebooki firmy Samsung wyróżnia przede wszystkim nowoczesna obudowa. Matowa gładka klapa, pokryta odporną na zarysowania warstwą, kryje matrycę o bardzo wąskiej ramce - o 55-60% cieńszej niż w popularnych modelach RV czy RC. Szeroka gama kolorów obudowy pozwala na idealne dobranie komputera pod kątem gustu właściciela. Nowa seria daje też ogromny wybór, jeśli chodzi o rozmiar przekątnej ekranu:
  • modele 300U i 305U – 11,6 cala
  • modele 350U – 12,5 cala
  • modele 300V – 15,6 cala
Czysta wydajność, zapomnij o czekaniu

Notebooki serii 3 przygotowano do wydajnej pracy. Wysokiej jakości ergonomiczna klawiatura czyni pisanie łatwiejszym. Podczas testów każdy z klawiszy poddano 10 milionom naciśnięć (odpowiednik 6 lat pisania na klawiaturze).

Dzięki innowacyjnej technologii Samsung Fast Start nie trzeba już długo czekać na uruchomienie komputera. Także w modelach serii 3, start systemu po jego wcześniejszym uśpieniu trwa tylko chwilę, zamiast standardowych 30-60 sekund. Dostępny jest też tryb hybrydowy, który zapewnia krótki czas wybudzania ze stanu uśpienia, ale gwarantuje też stabilność systemu spotykaną wcześniej tylko po przejściu w stan hibernacji.

Wydajność komputera zapewnia druga generacja procesorów Intel Core lub platforma AMD Brazos. Pozwalają one na szybsze przeglądanie stron internetowych, sprawną pracę na dokumentach czy konwersję muzyki i filmów. Także karta graficzna NVIDIA GeForce, dostępna w modelach wersji 300V, oferuje znakomitą wydajność graficzną, przydatną podczas grania lub oglądania filmów w wysokiej rozdzielczości.

Użytkownicy laptopów 300V mają do dyspozycji wyświetlacz redukujący odbicia, który zdecydowanie ułatwia pracę z dokumentami. Nawet przy świetle słonecznym wzrok użytkownika mniej się męczy, a długie użytkowanie komputera nie wpływa negatywnie na zdrowie. Ten rodzaj wyświetlacza jest również dostępny w ultramobilnych modelach 300U, 305U oraz 350U.

Energia zawsze z tobą

Nowa seria laptopów oferuje również wyjątkowo długą pracę na baterii. W pełni naładowana bateria notebooków wersji 300V pozwala na pracę do 7 godzin (model 4400 mAh). W przypadku modeli 300U i 305U jest to do 9 godzin, a 350U – do 7 godzin. Dzięki temu można pracować czy komunikować się ze znajomymi niemal przez cały dzień, bez konieczności poszukiwania elektrycznego gniazdka.

Dodatkowo, technologia inteligentnego ładowania baterii Samsung Power Plus umożliwia zachowanie do 80% oryginalnej pojemności akumulatorów przez pierwszych tysiąc ładowań - to nawet trzykrotnie więcej niż przy tradycyjnych bateriach, które tracą swoją pojemność już po 300 cyklach ładowania. W ten sposób użytkownicy laptopów Samsung mogą bardziej przyczynić się do ochrony środowiska, jako że baterie ładowane są rzadziej i nie ma konieczności ich wymiany przez cały cykl życia urządzenia.

Laptopy Samsung Series 3 pojawią się w sprzedaży od 29 sierpnia br. Ich ceny detaliczne to:

300U – 1999zł,

300V – 2199zł

350U – 2299zł

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE