Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.
Rozwiązanie Panda Virtual GateDefender Performa wykorzystuje hybrydową chmurę zabezpieczającą na obrzeżach sieci, aby oferować wysokowydajną ochronę w czasie rzeczywistym przed wszystkimi typami zagrożeń przenoszonych w internecie. Certyfikat VMware Ready™ potwierdza najwyższy standard rozwiązania firmy Panda Security. Program VMware Ready Virtual Appliance to program walidacyjny stworzony w celu zapewnienia najwyższego komfortu obsługi wirtualnych urządzeń zabezpieczających.

Firma Panda Security, lider w dziedzinie zabezpieczeń działających w modelu Cloud Security, poinformowała, że nowe rozwiązanie do ochrony brzegowej Panda Virtual GateDefender Performa zdobyło certyfikat VMware Ready™. Program VMware Ready™ Virtual Appliance to program walidacyjny stworzony w celu zapewnienia najwyższego komfortu obsługi poprzez promowanie urządzeń wirtualnych sprawdzonych przez VMware i gotowych do pracy w środowiskach wirtualnych.

Dzięki statusowi VMware Ready™ firma Panda Security może zagwarantować, że rozwiązanie Panda Virtual GateDefender Performa jest zoptymalizowane pod kątem działania na infrastrukturach VMware. Certyfikat stanowi wyraźną informację, że urządzenie do ochrony wirtualnej Panda Security jest bezpieczne, rygorystycznie przetestowane i gotowe do pracy w środowiskach produkcyjnych.

Przyjazne w użytkowaniu rozwiązanie dla firm

Panda Virtual GateDefender Performa (VMware Ready™) to łatwe w użyciu, skonsolidowane rozwiązanie, które zwiększa korzyści płynące z wirtualizacji, wykorzystując potężne możliwości wykrywania w chmurze przy zachowaniu pełnej kontroli, jaką zapewnia rozwiązanie stacjonarne.

Chmura hybrydowa wykorzystywana przez nowe urządzenie wirtualne to połączenie chmury prywatnej, umieszczonej w sieci prywatnej i obsługującej Panda Virtual GateDefender Performa, oraz chmury publicznej, wykorzystującej sieć globalną (Kolektywna Inteligencja).

Wykorzystanie chmury hybrydowej stanowi znaczący krok naprzód w dziedzinie ochrony brzegowej, ponieważ zapewnia firmom pełną kontrolę nad ich danymi, w tym plikami logów i rejestrami. Oznacza to, że do analizy w chmurze wysyłane są tylko pewne śladowe ilości danych o wysokim stopniu zaszyfrowania.

Panda Virtual GateDefender Performa to jedyne rozwiązanie typu SCM (Secure Content Management), które spełnia założenia środowisk zwirtualizowanych – ekonomiczność, konsolidację i prostotę aplikacji – wykorzystując pełny potencjał chmury w zakresie wykrywania w jednym rozwiązaniu.

Wersja próbna Panda Virtual GateDefender Performa jest dostępna pod adresem: http://www.pandasecurity.com/enterprise/solutions/virtual-gatedefender-performa/.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE