Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Rozwiązania dla technologii LTE

sobota, 3 września 2011

W odpowiedzi na uruchomienie w Polsce sieci LTE, firma Acte wprowadza do swojej oferty produkty pracujące w oparciu o ten typ transmisji.

Oferta LTE w Acte obejmuje rozwiązania dla każdego typu klienta biznesowego: od modułów wbudowanych, dedykowanych dla producentów OEM, po urządzenia gotowe skierowane do integratorów a kończąc na modemach USB i hot-spotach, które skierowane są do firm zajmujących się sprzedaż detaliczną (resellerów).

Wszystkie elementy oferty bazują na technologii opracowanej przez światowego lidera w tej dziedzinie – kanadyjską firmę Sierra Wireless. Producentom własnych rozwiązań (OEM) dedykowany jest moduł z serii AirPrime MC7710 wyposażony w złącze miniPCIexpress. Propozycja ta jest skierowana również do firm zainteresowanych integrowaniem technologii LTE w komputerach przemysłowych wyposażonych w to złącze. Producent oferuje również gotową, przemysłową bramę GX440 z serii AirLink przeznaczoną na rynek profesjonalny, bazującą na wyżej wspomnianym module.

Dla zastosowań typu SOHO (Small Office, Home Office) Acte oferuje router LTE australijskiej marki Vololink zbudowany również na module Sierra Wireless serii AirPrime 7710.

W ofercie Sierra Wireless skierowanej dla użytkowników końcowych dostępne będą modemy USB oraz mobilne Hotspoty z serii AirCard.

Potwierdzeniem przewagi technologicznej marki Sierra Wireless jest fakt pracy każdego z opisywanych urządzeń w pełnym zakresie dostępnych w Polsce technologii od GPRS do LTE i dynamicznym przełączaniem się miedzy nimi (dotyczy również przełączania się między HSPA i LTE).Ponadto jakość toru radiowego jest na tyle wysoka, że pozwala na znacznie efektywniejsze korzystanie z technologii LTE w warunkach rzeczywistych niż oferują to konkurencyjne rozwiązania.

Więcej informacji na stronach producentów: www.sierrawireless.com i www.vololink.com lub przez bezpośredni kontakt z firmą Acte.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE