Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Sony Ericsson ogłosił, że studio SilverTree Media, które stworzyło świetnie sprzedającą się i nagradzaną przez krytyków grę Cordy™, wprowadza teraz swój najnowszy tytuł Sleepy Jack™ wyłącznie na smartfon Xperia™ PLAY.

Gra wyróżnia się olśniewającą grafiką, a polega na kierowaniu tytułowym bohaterem, Sleepy Jackiem™. Udaje się on w kolorową i dynamiczną podróż do krainy swoich snów. Każdej nocy, kiedy Sleepy Jack™ zasypia, jego niezwykła wyobraźnia przenosi go w inny świat, a w nim gracze, w pojeździe kosmicznym wyposażonym w różne funkcje, mogą płynąć w przestworzach, zbierać przedmioty, wykonywać szybkie zwroty i uniki, jak również strzelać do napastników.

Sleepy Jack™ został uznany za jedną z najlepszych gier mobilnych na platformie Android podczas jej prezentacji na tegorocznym E3 (lista 10 najlepszych gier serwisu Pocket Gamer "Top 10 best iPad, iPhone, and Android games of E3”). Gra została również przedstawiona w wersji Beta podczas Gamescom w Kolonii, w sierpniu tego roku, gdzie jej niezwykła grafika i ciekawa fabuła spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony uczestników.

Tim Harrison, Head of Content Marketing & Strategy w Sony Ericsson powiedział, “Studio SilverTree Media stworzyło dwie spośród najbardziej ekscytujących i innowacyjnych nowych gier na platformę Android – najpierw Cordy™ a teraz Sleepy Jack™. Ta najnowsza gra na naszej bogatej liście gier na smartfon Xperia™ PLAY łączy sugestywną grafikę z wciągającą fabułą. Z pewnością zdobędzie ona popularność wśród wszystkich graczy”.

Nate Smith, Dyrektor Generalny studia SilverTree Media powiedział, “Ciężko pracowaliśmy nad nową grą stworzoną po Cordy™ i nie możemy doczekać się chwili, kiedy trafi ona do rąk odbiorców. Mamy nadzieję, że granie w Sleepy Jacka™ będzie dla was tak samo przyjemne, jak dla nas opracowywanie tej gry na smartfon Xperia™ PLAY.”

Smartfon Xperia™ PLAY udowodnił, że jest wspaniałą platformą dla twórców gier, ponieważ 80%* właścicieli tego modelu gra w gry co najmniej jeden raz dziennie (jest to osiem razy więcej, niż w przypadku innych wiodących smartfonów). 75%* pobrań gier realizowanych jest jako opcja premium, podczas gdy najwyższy średni rezultat w branży dla innych modeli to 25%.*

Gra Sleepy Jack™ już od tego tygodnia będzie dostępna przez miesiąc wyłącznie na smartfonie Xperia PLAY™.

Najnowsze informacje prasowe i wiadomości na temat modelu Xperia™ PLAY znajdują się @XperiaGames na portalu Twitter.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE