Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Do wyborów parlamentarnych pozostał już niecały tydzień. Każdego dnia jesteśmy lawinowo zasypywani informacjami wyborczymi, billboardami kandydatów i „ciekawostkami” z prowadzonych kampanii. W odpowiedzi na wszechobecną atmosferę przedwyborczą polski startup - R1NG.pl przygotował nieco bardziej żartobliwą formę rywalizacji przedwyborczej.

Od dziś możemy cieszyć się nowym turniejem w serwisie R1NG.pl z wiedzy ekonomicznej i finansów, podejmującym w nieco żartobliwej formie tematykę rywalizacji politycznej i debaty między jej dwiema najbarwniejszymi postaciami ostatnich lat.

Rywalizacja pomiędzy Tuskiem i Kaczyńskim jest niezwykle emocjonującym elementem dzisiejszej sceny politycznej. Dystansując się od kwestii jej źródła, uznaliśmy, że przedstawienie tego konfliktu w zabawnej formule, która pasuje do tematyki naszego serwisu, może być ciekawym sposobem na oderwanie się od poważnej sprawy, jaką są wybory parlamentarne - mówi Piotr Wiktorowski, Dyrektor ds. Rozwoju i Marketingu serwisu.

Serwis R1NG.pl, daje na co dzień możliwość, rywalizacji w grach zręcznościowych, logicznych i turniejach wiedzowych. Nasi użytkownicy chętnie zmagają się w turniejach wiedzowych. Tym razem postanowiliśmy dostarczyć im nowego wyzywania – lekko i zabawnie podanego pojedynku wiedzowego umożliwianego opowiedzenie się po jednej ze stron sporu, a jednocz pobawić zaistniałą sytuacją, Uczestnictwo w turnieju jest oczywiście całkowicie darmowe, a nagrodą będzie prezent społecznie użyteczny, przekazany przez nasz serwis kandydatowi, którego fani zdobędą najwięcej punktów łączni – tłumaczy Wiktorowski.

R1NG.pl jest unikatowym projektem, który już na stałe zagościł w polskim Internecie. Jak zapowiadają twórcy serwisu, ostatnie zmiany są zaledwie początkiem tego, co zaplanowano na najbliższe miesiące. Aby wziąć udział w POPISowej potyczce - ”zapraszamy na R1NG.pl”!

1 Responses to Wybory tuż, tuż – rywalizację czas zacząć.

  1. Anonimowy Says:
  2. Dobra zabawa:) Jakby ktoś nie wiedział jak trafić http://www.r1ng.pl/POPISywacz

     

Publikowanie komentarza

Popularne posty

KONFERENCJE