Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Gwiazdy tworzą swoją Serenadę

wtorek, 7 lutego 2012

Już 9 lutego każdy Internauta będzie miał szansę wirtualnie uczestniczyć w międzynarodowym show emitowanym na Youtube, a wszystko z okazji najbardziej romantycznego dnia w roku – Walentynek.

Podczas całodziennego show dla wybranych gwiazd z całego świata stworzone zostaną spersonalizowane Serenady – romantyczne piosenki z przymrużeniem oka, zapraszające na walentynkową randkę. Również znana para z Polski weźmie udział w tym wydarzeniu. Łukasz Mrozu Mróz zadedykuje swoją Serenadę najfajniejszej jego zdaniem dziewczynie pod słońcem. Dlaczego Mrozu zdecydował się na wysłanie takiego nietypowego zaproszenia na randkę? Choć czasami marzy, żeby być jednym facetem wśród tłumu kobiet, to tak naprawdę romantyk, któremu zależy tylko na tej jedynej.

Każdy facet chciałby wybudzić się z hibernacji jak Albercik i Maks z „Seksmisji” i znaleźć się w rzeczywistości wypełnionej tylko kobietami. Może i tak jest, ale najważniejsze, żeby znaleźć tę jedną jedyną perłę w oceanie. – mówi Łukasz Mrozu – Jak już ją znajdziemy, będziemy musieli się nieźle wysilić, przechodząc nie jeden tor przeszkód, żeby ją do siebie przekonać. Co roku mamy walentynkowy pretekst, żeby móc się wykazać. Tu musi zabłysnąć nasza męska kreatywność. Mój pomysł - nagranie specjalnego lovesonga dla swojej dziewczyny z unikalną okładką i dedykacją. Możemy też skorzystać z alternatywnego rozwiązania. Piosenkę, może zaśpiewać za nas szalony rockandrollowy bohater aplikacji Serenada i jego spektakularny band. W tekście sypniemy nieprzeciętnym komplementem, a zaproszenie na randkę będzie nietuzinkowe, oczywiście wszystko z przymrużeniem oka. Pamiętajcie panowie kawalerowie, że to dopiero zaproszenie, a rozwinięcie tej historii już należy do Was. Wybierzcie dobrze i do dzieła!

Komu zadedykuje Mrozu swoją Serenadę? Oczywiście Marinie Łuczenko. Jak ona zareaguje na otrzymaną Serenadę i jak będzie brzmieć jej odpowiedź na to zaskakujące zaproszenie na walentynkową randkę - można będzie sprawdzić oglądając relację na Youtube. Emisja nagrania odbędzie się już 9 lutego o godz. 21.00. Informacji na ten temat należy szukać na profilu Heinekena na Facebooku.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE