Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Obecnie w swoich mobilnych rozwiązaniach CASIO oferuje solidny terminal ręczny dla magazynów DT-X8, który wyposażono w All-Range-Imager oraz funkcję RFID. Czyni go to najbardziej kompaktowym terminalem ręcznym na rynku, ważącym zaledwie 295g, a przy tym jest też w stanie wytrzymać upadek z 3 metrów. Wynika to z ochrony IP67, co oznacza, że terminal CASIO DT-X8 All Range jest w pełni odporny na pył i wodę.

„Dzięki specjalnym funkcjom i kompaktowemu projektowi, DT-X8 All-Range jest produktem, który obecnie nie ma sobie równych na całym świecie”, mówi Thomas Uppenkamp, szef działu Mobile Industrial Solutions w Casio Europe. „Urządzenie jest naprawdę wybitne. Nasi pracownicy, którzy używali tego ręcznego terminala od połowy 2011 roku, są zdania, że jest to wspaniałe urządzenie, dzięki któremu wydajność ich pracy wzrosła o około 20%”.

Nowy Casio DT-X8 All-Range, ma wyraźny punkt celowania i wykorzystuje wysokiej wydajności autofokus CMOS do odczytu wszelkich standardowych kodów kreskowych, dwuwymiarowych kodów z dużą ilością danych, takich jak: DataMatrix, Aztec, QR Code lub PDF417, jak również wiele innych, skumulowanych kodów. W zależności od rozdzielczości, kody mogą być także odczytane szybko i sprawnie, zarówno w zasięgu kilku centymetrów, jak również z większej odległości. To ręczne urządzenie zostało specjalnie zaprojektowane do codziennego użytku w środowisku magazynowym, a jego wyprofilowana i dobrze wyważona obudowa, w kształcie litery S, stoi na straży zasad projektowania urządzeń skoncentrowanych na człowieku.

Trzy antypoślizgowe przyciski wyzwalania, dają zarówno praworęcznym jak i leworęcznym użytkownikom możliwość przyjęcia różnych pozycji pracy, zmniejszając tym samym ruch palca do minimum. Głowica skanująca skierowana jest w dół, w wyniku czego proces ten przebiega bardzo szybko i bezbłędnie, głównie dzięki temu, że odczyt na wyświetlaczu jest możliwy, podczas gdy skanowanie jest w toku. Kolejnym elementem, zaprojektowanym w celu zwiększenia wydajności, jest funkcja wibracji, za pomocą której otrzymujemy potwierdzenie dokonania odczytu.

Oprócz wersji All-Range-Imager, Casio DT-X8 jest również dostępny z funkcjami RFID / NFC. Dodatkowy moduł RFID, z w pełni zintegrowanym zapisem i odczytem danych na karcie, dodaje zaledwie pięć gramów wagi. Odczytuje i zapisuje on tagi zgodne z ISO15693 I-CODE SLI®, Tag-it® i my-d®. Jeśli chodzi o zbliżenia i komunikację bliskiego zasięgu (NFC), obsługuje protokoły zgodne z ISO14443 A / B, FeliCa® i Mifare®.

W Casio DT-X8 zastosowano procesor PXA320 624 MHz, 128 MB RAM i 256 MB z pamięci® Windows Embedded CE 6.0 System R3. Natomiast bogaty w kolory wyświetlacz umożliwia łatwe wprowadzanie danych poprzez ekran dotykowy. Co więcej, ekran może pełnić dodatkowe funkcje, na przykład do robienia podpisów bezpośrednio na wyświetlaczu. Oprócz tego, wyświetlacz typu transflective BlanView® LCD umożliwia oszczędność energii DT-X8, oferując jednocześnie lepszą widoczność zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Terminal, po dostarczeniu do klienta jest gotowy do użycia. W zestawie posiada baterię, przewód USB, pasek na nadgarstek oraz zasilacz sieciowy. Wysokiej jakości bateria litowo-jonowa pozwala na ok. 20 godzin pracy.

W standardzie DT-X8 wyposażony jest w Bluetooth®, WLAN (IEEE802.11b/g) i interfejs USB do komunikacji. Terminal mimo, że jest bardzo wytrzymały, jest też bardzo ergonomiczny, a jego wewnętrzne parametry sprawiają, że jest on najlepszym wyborem dla wielu zadań w zakresie logistyki magazynowej, usług, przemysłu i handlu.

Dystrybutorem terminali mobilnych CASIO w Polsce jest firma Zibi S.A.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE