Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Pełną komunikację i rozrywkę w ruchu zapewniają zaawansowane parametry techniczne oraz niewielkie gabaryty Sony Tablet P. Nowatorska składana konstrukcja, podwójny, dotykowy ekran o przekątnej 13,9 cm (5,5” wielkość jednego ekranu), wyjątkowo mała waga: zaledwie 370 g, kompaktowe rozmiary: tylko 79x180x26mm – sprawiają, że Sony Tablet P zmieści się w kieszeni marynarki czy małej damskiej torebce. Parametry techniczne Sony Tablet P pozwalają na błyskawiczne przeszukiwanie zasobów sieci i słuchanie muzyki w trakcie pisania na dużych przyciskach klawiatury ekranu dotykowego. Oryginalność nowego Sony Tablet P podkreśla fakt, że to małe i niezwykle poręczne urządzenie wielkości smartfonu, wyposażone jest w procesor NVIDIA TEGRA 2, znany użytkownikom dużych, dziesięciocalowych tabletów. Sony Tablet P wyposażony jest również w 1GB RAM, port Micro SD, dostęp do Wi-Fi i technologię 3G. Sony Tablet P zapewnia także możliwość połączenia z internetem w kilka sekund i kontaktowania się w prosty sposób ze znajomymi.

Wygoda użytkowania dzięki niezwykle precyzyjnemu ekranowi dotykowemu oraz jakości panelu TruBlack™

Unikalna kombinacja technologii Quick View Quick Touch Sony pozwala na szybsze przeglądanie stron www oraz bardzo płynne użytkowanie dwóch ekranów dotykowych, gdy są połączone w jedną całość. Wyjątkowy wyświetlacz TruBlack™ zapewnia możliwość korzystania z urządzenia w każdych warunkach. Kontrolując załamanie światła pomiędzy LCD a ekranem, panel TruBlack™ zapewnia optymalny kontrast, emanuje większą liczbą żywych kolorów. Dzięki temu, jakość obrazu wyświetlanego na Sony Tablet P jest wysoka.

Bezprzewodowe przesyłanie obrazu i dźwięku za pomocą DLNA

Dzięki funkcji „rzucania” filmy, muzykę czy zdjęcia zgromadzone w Sony Tablet P można łatwo odtworzyć na telewizorze, kinie domowym, głośnikach sieciowych lub laptopie VAIO. Wystarczy, że urządzenia podłączone są do tej samej sieci Wi-Fi.

Szeroki zakres aplikacji i usług

Filmy, muzyka czy gry, mogą być obsługiwane za pomocą jednego dotknięcia ikony "Ulubione". Tablet daje także możliwość korzystania z mobilnych usług i aplikacji Google™, w tym map 3D i głosowego wyszukiwania w internecie z Google Voice™. Tablet P umożliwia również korzystanie z aplikacji dostępnych dla urządzeń z systemem operacyjnym Android, takich jak: gry, animowane tapety, widżety czy książki elektroniczne.

PlayStation®

Dzięki Sony Tablet P można także spędzać czas z ulubionymi grami na PlayStation® 1, takimi jak Crash Bandicoot czy Pinball Heroes. Miłośnicy klasycznych gier dostępnych na PlayStation® 1 mają możliwość zakupienia innych tytułów po założeniu konta na PlayStation Network.

Jeśli szukasz wydajności dużego tabletu w urządzeniu, które zmieścisz w kieszeni…

To jest Twój Tablet!

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE