Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Zarabianie na stronach internetowych

wtorek, 28 lutego 2012

Otrzymaj bonus do 1000 PLN ze swojego serwisu
Na polskim rynku niedawno pojawiła się nowa firma Seopilot. Jest to serwis, który pozwala zarobić nam na stronach internetowych. Serwis wykupuje niewielki boks reklamowy, w którym są umieszczane linki. System jednak różni się od podobnych znajdujących się już na rynku.

Takie serwisy jak AdTaily czy Prolink również oferują zarabianie na stronach, ale z własnego doświadczenia ziem, że osiągnięte w ten sposób sum nie są wielkie. Jeśli chodzi o AdTaily to od czasu wprowadzenia kampanii rozliczanych za klikniecie, pojawia się wiele reklam typu Grupon z bardzo niewielkimi stawkami i reklamami niedopasowanymi do treści strony. Ogólnie klikalność w takie reklamy jest znikoma, a więc zarobki również. Jeśli chodzi o Prolink to tutaj sytuacja jest trochę lepsza, gdyż sprzedając linki pozycjonujące, dostajemy wynagrodzenie za ich emisję i nie interesują nas już klikalność. Jednak tutaj też jest problem ze znalezieniem chętnych na takie linki. Oczywiście jest giełda linków ale często się zdarza, że nie wszystkie miejsca są wykupione, dlatego nasze zarobki również nie są zadowalające.To co różni system Seopilot od pozostałych przytoczonych sposobów zarabiania to fakt, iż serwis wykupuje od nas miejsce reklamowe i płaci nam niezależnie od tego czy akurat są tam emitowane linki czy też nie. Maksymalnie mogą być tam emitowane trzy linki. Z informacji, które już udało mi się znaleźć w sieci, wiem, że te stawki są naprawdę wysokie i można zarobić nawet 10- razy więcej niż dotychczas. Dodatkowo Seopilot oferuje niezłe premie już za samo dodanie swojego serwisu, który już posiada PR.

Dużym plusem Seopilota jest możliwość przeprowadzenia miesięcznej darmowej kampanii reklamowej. Dziś zarejestrowałem się i zamierzam skorzystać z tej możliwości i sprawdzić jaką moc ma ten serwis w pozycjonowaniu strony a również zarejestrowałem testowo jedną stronę na, której będę sprzedawał linki. Zobaczymy jakie stawki i zarobki zaoferuje Seopilot. O wynikach testów poinformuję za miesiąc.
Aby rozpocząć pracę z Seopilotem należy się najpierw zarejestrować, a następie postępować wg instrukcji zawartych na stronie. Kolejno dodajemy strony, które chcemy pozycjonować. System podpowiada słowa kluczowe, jeżeli nam nie odpowiadają to możemy podać swoje.

Do zalet Seopilota należy zaliczyć:
 • minimalna kwota doładowania wynosi 50 złotych
 • wypłata w ciągu 24 godzin
 • szybka weryfikacja stron i dobry kontakt z BOK
 • monitoring pozycji w Google i Yahoo.
 • możliwość dowolnego edytowania wyglądu boksu reklamowego.

2 komentarze

 1. Anonimowy Says:
 2. Jak zainstalować kod boksu reklamowego na blogspot? :)

   
 3. admin Says:
 4. Na blogspocie nie można sprzedawać linków w systemie seopilot. Trzeba mieć stronę z własną domeną i hostingiem.

   

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE