Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Podczas tegorocznych ćwierćfinałów UEFA Champions League każdy może podjąć wyzwanie Heinekena i sprawdzić się w wirtualnej grze na boisku dzięki Heineken Star Player. Aplikację  na iPhone’a w Polskiej wersji językowej można pobrać ze strony http://www.heineken.com/pl/ucl/star-player/play-on-mobile.aspx
Star Player daje każdemu kibicowi możliwość zweryfikowania  swojego piłkarskiego instynktu i zagranie na żywo z UEFA Champions League. To szansa na to, żeby być zaangażowanym w mecz jak nigdy dotąd i poczuć emocje jak w trakcie gry na boisku. Aby zdobyć punkty, gracz przewiduje poszczególne akcje i ma kilka sekund na wytypowanie najbardziej prawdopodobnego scenariusza.

Heineken Star Player
Heineken Star Player

W czasie najbliższych, ćwierćfinałowych rozgrywek wiele emocji wzbudzi zapewne konfrontacja AC Milan z FC Barcelona. Oglądając mecz i mając pod ręką aplikację Star Player możemy więc na bieżąco przewidywać ilość bramek, wyjścia na spalony lub karnych obu mistrzowskich drużyn.

Zachęcamy do obejrzenia filmu o aplikacji


Twoja własna Liga Mistrzów

aplikacja Star Player
Z aplikacji w wersji lokalnej można korzystać za pomocą komputera, iPhone'a lub grać na fan page'u Heinekena na Facebooku. Uczestnicy mogą rywalizować ze swoimi znajomymi z całego świata, których dołączają do prywatnej ligi. Heineken Star Player posiada także inne funkcje pozwalające na zdobycie większej liczby punktów np. pytania otwarte sprawdzające wiedzę o piłce nożnej.

Nagrody dla najlepszych graczy
beczka Heineken

Gracze z polski zostaną sklasyfikowani według lokalnego rankingu. Dla najlepszych przewidziano wyjątkowe nagrody - bilety na mecze UEFA Champions League oraz 5- litrowe beczki z piwem Heineken Draught Keg.

W rozgrywkach ćwierćfinałowych, które odbędą się w dniach 27-28 marca zagrają:
  • APOEL Nikozja - Real Madryt
  • Olympique Marsylia - Bayern Monachium
  • Benfica Lizbona - Chelsea Londyn
  • AC Milan - FC Barcelona
Aplikacja Star Player będzie aktywna 30 minut przed każdym meczem.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE