Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Nowy, wielofunkcyjny terminal IT-9000, zaprezentowany przez firmę CASIO, jest innowacyjnym urządzeniem wśród systemów stosowanych mobilnie, w wielu różnych sektorach gospodarki. Dzięki swojej zintegrowanej, szybkiej drukarce, imagerowi 2D, cyfrowemu aparatowi oraz komunikacji UMTS, to poręczne urządzenie zapewnia wszystko czego potrzebujesz do mobilnego wprowadzania danych i tworzenia dokumentów. Terminal, przy zastosowaniu dedykowanemu mu Pin padowi, pozwala na bezpieczne płatności mobilne, realizowane przy użyciu kart debetowych i kredytowych (chip/pasek magnetyczny) w wielu krajach europejskich.
CASIO IT-9000

Solidny, wielofunkcyjny terminal CASIO IT-9000 jest idealny do stosowania przy mobilnej sprzedaży, dystrybucji, czy też w sektorze usług dostawczych. Dzięki możliwości wydruku pokwitowań, terminal jest szczególnie odpowiedni do sprzedaży biletów na wszelkiego rodzaju imprezach lub parkingach, czy też do korzystania z niego na kolei bądź w firmach transportowych. W rezultacie, IT-9000 obsługuje różnorodne zadania, w sytuacji gdy informacje muszą zostać zapisane i wydrukowane niezależnie od miejsca. Jest to szczególnie istotne w przypadku gdy z terminala korzystają firmy usługowe. W zasadniczym stopniu skraca to czas realizacji wszelkiego rodzaju zamówień, które mogą być umieszczone w systemie firmy przy pomocy komunikacji UMTS.

Zintegrowana z terminalem drukarka obsługuje różne szerokości papieru termicznego. Nowatorska konstrukcja skutecznie chroni wnętrze drukarki oraz cały terminal przed kurzem i deszczem gdy jest on używany na zewnątrz. Kolejną, innowacyjną funkcją jest dwukierunkowy mechanizm wydruku, który skraca czas drukowania. Ciekawym zabezpieczeniem jest tutaj czujnik kodów blokowych, który rejestruje zużycie papieru, poprzez zamieszczanie specjalnego kodu na tylnej stronie wydruku. Z kolei specjalny login karty gwarantuje, że urządzenie jest zabezpieczone przed nieautoryzowanym użytkiem.

CASIO IT-9000
Terminal CASIO IT-9000 dostępny jest w dziesięciu standardowych wersjach i może być w dowolny i wygodny sposób dostosowany do indywidualnych zastosowań. Przy użyciu IT-9000 razem z PIN pad’em, terminal może być stosowany do płatności bezgotówkowych za pomocą krajowych oraz międzynarodowych kart debetowych i kredytowych. W tym celu terminal IT-9000 komunikuje się z PIN pad’em przez Bluetooth lub USB i przesyła naliczoną kwotę transakcji.

Aby zabezpieczyć przetwarzaną transakcję PIN pad, wykorzystując terminal CASIO IT-9000, wysyła zaszyfrowane dane płatności do systemu zezwoleń w sektorze usług kredytowych za pośrednictwem komunikacji UMTS.

Terminal IT-9000 posiada 256 MB pamięci RAM i jest oferowany wraz z Windows Embedded CE 6.0 lub alternatywnie z Windows

Embedded Handheld 6.5. To wielofunkcyjne, kompaktowe urządzenie waży ok. 625 gramów i bardzo dobrze leży w dłoni, co czyni go idealnym podczas pracy w terenie. Solidny litowo-jonowy akumulator oraz cały system zarządzania energią w IT-9000 pozwala na około 12 godzinny czas pracy tego urządzenia. Terminal posiada solidną obudowę, jest odporny na zachlapania i kurz (IP54) i działa nawet w temperaturze -20 stopni Celsjusza. Pomimo szeregu rozbudowanych funkcji, narzędzie jest lekkie a jednocześnie bardzo masywne, wytrzymuje bowiem upadek z wysokości 1,5 metra.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE