Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Dzięki aplikacji Heineken Star Player możemy stworzyć własną ligę i dołączyć do rozgrywek Champions League w każdym miejscu na świecie – wystarczy mieć tylko dostęp do Internetu. Śledź na żywo i typuj akcje z Heineken Star Player podczas ćwierćfinałów UEFA Champions League. Z gry w wersji lokalnej można korzystać za pomocą komputera, iPhone'a lub grać na fan page'u Heinekena w Facebooku.

Jeszcze więcej emocji

Każde spotkanie ze znajomymi przy oglądaniu rozgrywek UEFA Champions League ma szansę nabrać kolejnego ekscytującego wymiaru. Jeżeli śledzenie meczu prowadzonego przez profesjonalistów na boisku nie przynosi już tyle emocji co kiedyś warto uruchomić aplikację Star Player. Dzięki niej można wprowadzić dodatkowe wyzwania i sprawdzić, który ze znajomych wykaże się najlepszym instynktem i znajomością zasad dotyczących piłki nożnej. Z aplikacji można korzystać rejestrując się jako indywidualny gracz albo stworzyć swoją wyjątkową ligę złożoną ze znajomych i przyjaciół z całego świata.

Kto zostanie pierwszym półfinalistą?

Barcelona – Milan, Bayern czy Marsylia? Dziś poznamy pierwszych półfinalistów UEFA Champions League. Faworytami meczów na Camp Nou i Allianz Arenie są gospodarze i jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego, to właśnie ich oglądać powinniśmy w półfinałach Ligi Mistrzów. Jednak przeciwnicy zapowiadają zacięta walkę o zwycięstwo z gospodarzami.

Po spotkaniu, trener Milanu - Massimiliano Allegri wysłał czytelny komunikat: „Szykujemy się na bój w Barcelonie”. O sukcesie bądź niepowodzeniu Milanu w największym stopniu zadecyduje grający na pozycji napastnika Zlatan Ibrahimović, a jednocześnie były zawodnik FC Barcelona. Zatem, na trybunach Camp Nou atmosfera będzie jeszcze bardziej gorąca. Natomiast o Bayern Monachium mówi się, że są już jedną nogą w półfinale, a wtorkowy mecz z Marsylią ma być tylko formalnością. Niemiecki klub wygrał siedem ostatnich meczów, jednak do ostatniego gwizdka nic nie jest przesądzone.

Nadchodzące mecze:

Star Player na UEFA
 
Wirtualna gra - nagrody w realu

Gracze z naszego kraju zostaną sklasyfikowani według lokalnego rankingu. Dla najlepszych Heineken przewidział wyjątkowe nagrody - bilety na półfinałowe mecze UEFA Champions League oraz 5- litrowe beczki z piwem Heineken Draught Keg.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE