Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.W rankingach na najciekawszą półfinałową parę Ligi Mistrzów Bayern Monachium i Real Madryt nadal są na równi z Chelsea i FC Barceloną. Bez wątpienia najbliższy tydzień przyniesie jeszcze więcej piłkarskich emocji niż minione. Aplikacja Heinekena Star Player nie tylko daje możliwość znalezienia się na boisku razem z piłkarzami i przewidywania ich ruchów, ale również otwiera kibicom bramę na trybuny finałowego meczu.

Staraj się myśleć jak Twoi bohaterowie

Faul i zawieszenie w grze na kolejne spotkania, gra z połamanymi żebrami i czerwone kartki to realia gry na boisku. Można zastanawiać się jak potoczą się losy urzekającego Ivanowicia. Ile w najbliższych meczach będzie emocjonujących rzutów karnych, spalonych i celnych bramek? Dzięki aplikacji Star Player można poczuć się jak bohaterowie rozgrywek i przewidywać ich kolejne ruchy na zielonej murawie.
Star Player

Najlepsi zostaną nagrodzeni

Gracze z naszego kraju zostaną sklasyfikowani według lokalnego rankingu.

Dla najlepszych Heineken przewidział wyjątkowe nagrody - bilety na mecze UEFA Champions League oraz 5- litrowe beczki z piwem Heineken Draught Keg.

Twoja własna Liga Mistrzów

Z aplikacji w wersji lokalnej można korzystać za pomocą komputera, iPhone'a lub grać na fan page'u Heinekena w Facebooku. Uczestnicy mogą rywalizować ze swoimi znajomymi z całego świata, których dołączają do prywatnej ligi. Heineken Star Player posiada także inne funkcje pozwalające na zdobycie większej liczby punktów np. pytania otwarte sprawdzające wiedzę o piłce nożnej.

Zachęcamy do obejrzenia filmu o aplikacji:

W rozgrywkach półfinałowych, które odbędą się w dniach 17-18 kwietnia zagrają:

17 kwietnia Bayern Monachium – Real Madryt

18 kwietnia Chelsea – FC Barcelona

Aplikacja Star Player jest aktywna 30 minut przed każdym meczem.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE