Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.
Już wystartował innowacyjny portal www.minita.com. To rewolucyjna platforma, skupiająca oryginalne projekty graficzne tworzone na zamówienie przez grafików z całego Świata. Stanowi źródło niewyczerpanych pomysłów, z których skorzystać może każdy. Mintia.com nie ogranicza się tylko i wyłącznie do dostarczania projektów logotypów, reklam, czy wizytówek. Dzięki portalowi każdy może liczyć na kompleksowe przygotowanie wszystkich materiałów promocyjnych, których aktualnie potrzebuje dla siebie, swojej Firmy, czy swoich Klientów.

Na czym polega innowacyjność www.mintia.com?

mintia.comMintia.com, to portal dla twórców i nabywców. Twórcom daje nieograniczone możliwości rozwoju i zarobku, nabywcom swobodną możliwość wyboru prac spośród tych znajdujących się w serwisie.

Konkursy źródłem nieograniczonej satysfakcji!

Mintia.com, to platforma, dzięki, której twórcy swobodnie i bez skrępowania mogą brać udział

w kreatywnych konkursach, organizowanych przez portal. Każdy konkurs ma wyraźnie określony deadline dostarczenia materiałów, szczegółowe wytyczne dotyczące stworzenia konkretnego projektu oraz określoną stawkę za jego realizację. Na zwycięzców konkursu czekają nagrody pieniężne i wdrożenie projektów w życie.

Marketplace na portalu www.mintia.com!

Mintia.com, to nie tylko tworzenie projektów i udział w konkursach. To także miejsce, w którym można pokazać portfolio, sukcesywnie je budować, a wybrane projekty sprzedawać dzięki sklepowi internetowemu, który znajduje się na portalu. W Marketplace wszystkie pliki źródłowe są prawnie chronione, a potencjalni kupcy mają wyłącznie dostęp do zabezpieczonych znakiem wodnym, plików podglądowych.

Mintia.com twórcom daje nieograniczone możliwości zarobku, rozwoju zawodowego m.in. dzięki tworzeniu portfolio oraz kontaktom z Klientami, co wpływa pozytywnie na ich pozycję zawodową oraz ich konkurencyjność w branży – mówi Przemysław Stanisz, Managing Director www.mintia.com.

Nabywcom zaś gwarantuje możliwość wyboru najlepszych projektów, spośród tych, które znajdą się w serwisie za dokładnie taką cenę jaką chcą zapłacić. Portal zapewnia także dostęp do wybranych projektów na każdym etapie ich tworzenia, przez co nabywca finalnie otrzymuje taki produkt, jakiego oczekuje, ponieważ sam może uczestniczyć w procesie jego tworzenia – dodaje Stanisz.

Rozwój portalu mintia.com można na bieżąco śledzić na profilu FB pod adresem: www.facebook.com/MINTIAcom.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE