Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Mobile GigaCon

piątek, 4 maja 2012

Zapraszamy Państwa do aktywnego i bezpłatnego uczestnictwa w kolejnej odsłonie konferencji Mobile GigaCon służy ona kojarzeniu potrzeb z ich rozwiązaniami.

Nadchodząca konferencja poświęcona będzie mobilnym rozwiązaniom wspomagającym rozwój, wprowadzającym usprawnienia, zwiększające konkurencyjność i bezpieczeństwo w prowadzeniu biznesu. Zakres tematów poruszanych w trakcie spotkania to wszelkie zagadnienia związane z nowoczesnymi formami płatności za produkty i usługi, aplikacjami mobilnymi na urządzenia przenośne oraz narzędzia wspomagające administrowanie biurem.

Konferencja Mobile GigaCon to okazja do zapoznania się z najnowszymi produktami i technologią wspomagającą prowadzenie biznesu. Bazując na już trzynastoletnim doświadczeniu w organizowaniu i prowadzeniu konferencji odpowiadamy na zapotrzebowanie uczestników w dostarczanie kluczowych informacji i rozwiązań.
Mobile GigaCon

Konferencja odbędzie się dnia 26 czerwca 2012r. w hotelu Hotel Courtyard - Warszawa (ul. Żwirki i Wigury 1)  
Nadchodzące spotkanie daje możliwość nawiązania kontaktów biznesowych między przedstawicielami dużych, średnich i małych przedsiębiorstw, zarówno z terenu Polski jak i całej Europy.

W trakcje tej konferencji odbędą się wykłady uznanych specjalistów z dziedziny biznesu i nowych technologi na, których zaprezentowane zostaną najnowsze zdobycze techniki a także poruszone zostaną tematy spędzające sen z powiek wszystkim przedsiębiorcom. Narzędzia prezentowane przez wystawców pomagają w diagnozowaniu i rozwiązywaniu czasem nawet nie ujawnionych jeszcze problemów w działających przedsiębiorstwach.

Więcej informacji o konferencji: http://gigacon.pl/mobile

Zgłoś swoje uczestnictwo: http://gigacon.pl/mobile/rejestracja

Firmy zainteresowane prezentacją rozwiązań podczas konferencji prosimy o kontakt: marcin.skwarek@software.com.pl

ORGANIZATOR:

SW KONFERENCJE

Marcin Skwarek

tel 22 427 36 43
fax 22 244 24 59
marcin.skwarek@software.com.pl

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE