Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Mobilność: nowy wymiar dźwięku

czwartek, 17 maja 2012

Nowe produkty Logitech pozwalają cieszyć się czystym dźwiękiem wszędzie tam gdzie chcesz

Firma Logitech prezentuje dwa nowe urządzanie z portfolio akcesoriów tabletowych. Premierowe produkty - Logitech® Wireless Headset oraz Logitech® Wireless Boombox – pozwolą w pełni wykorzystać potencjał tabletów i smartfonów. To czysty dźwięk w mobilnym wydaniu.

– Przenośne akcesoria dedykowane tabletom tworzymy z myślą o wygodzie naszych konsumentów – powiedział Azmat Ali, vice president działu Mobile and Tablet Products w firmie Logitech – Użytkownicy od razu zakochali się w iPadach i tabletach opartych na systemie Android. Wielu z nich używa tych mobilnych urządzeń głównie w celach rozrywkowych: oglądania filmów, słuchania muzyki czy audiobooków. Nowe akcesoria Logitech sprawią, że mobilna rozrywka będzie jeszcze bardziej wciągająca. – dodał.

Najnowsze pozycje Logitech w ofercie akcesoriów tabletowych to:

Logitech Wireless Headset

Słuchawki Logitech Wireless Headset powalą zanurzyć się w świecie muzyki lub gier wideo. Dzięki nim można także prowadzić swobodne rozmowy. Urządzenie wykorzystuje łączność Bluetooth i jest kompatybilne z urządzeniami takimi jak: iPad, iPhone i iPad touch. Laserowo strojone membrany gwarantują czysty dźwięk bez zakłóceń. Niezależnie czy korzystamy z funkcji FaceTime czy prowadzimy zwykłą rozmowę telefoniczną, dźwięk zawsze będzie idealny. Pozwalają na to nowe technologie redukcji szumów. Wydajna bateria pozwala cieszyć się muzyczną rozrywką lub rozmowami nawet przez sześć godzin bez przerwy.
Logitech Wireless Headset

Logitech Wireless Boombox

W połączeniu z Logitech Wireless Boombox, smartfon lub tablet może zmienić się w odtwarzacz strumieniowego dźwięku. Stworzone z myślą o iPadach, iPhone’ach i iPodach touch urządzenie, zapewnia dużą swobodę. Bezprzewodowe połączenie pozwala umieścić Wirelless Boombox w odległości nawet do 10 metrów od źródła dźwięku, a wydajna bateria gwarantuje do sześciu godzin odtwarzania bez przerwy. Głośnik został wyposażony w osiem specjalnie zaprojektowanych membran, dzięki którym możemy cieszyć się czystym dźwiękiem w wysokiej jakości, od tonów wysokich po głębokie basy.

Ceny i dostępność

Premierowe akcesoria dedykowane tabletom będą dostępne w Europie od września w sugerowanych przez producenta cenach detalicznych:
  • Logitech Wireless Headset – 239,99 PLN,
  • Logitech Wireless Boombox – 599,99 PLN.

Więcej informacji na temat nowych produktów znajduje się na stronie internetowej www.logitech.com oraz blogu firmy blog.logitech.com.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE