Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.W Polsce ruszyła przedsprzedaż smartfonu z najjaśniejszym wyświetlaczem na rynku - Xperia™ P.

Sieć salonów Sony oraz firma Net Sport, prowadząca oficjalny sklep www.sonymobile-sklep.pl, rozpoczynają premierową przedsprzedaż w Polsce smartfonu Xperia™ P. Ten wyjątkowy produkt, z nowej serii Xperia NXT, debiutuje na rynku z technologią wyświetlacza WhiteMagic™ opracowaną przez Sony, a polegającą na wprowadzeniu dodatkowego, czwartego subpiksela w kolorze białym (RGBW). Technologia WhiteMagic™ zapewnia precyzyjne odwzorowanie najdrobniejszych szczegółów na ultrajasnym wyświetlaczu, widocznych wyraźnie nawet w słoneczny dzień. Ponadto wyświetlacz w inteligentny sposób automatycznie dostosowuje się do warunków oświetleniowych otoczenia, optymalizując zużycie energii. Xperia™ P charakteryzuje się elegancką, jednolitą obudową z aluminium, której konstrukcja jest niezwykle wytrzymała i świadczy o wysokiej jakości wykonania.
Xperia™ P

Oferta przedsprzedaży rozpoczyna się w dniu 7 maja 2012 i potrwa do końca miesiąca. Promocyjna cena smartfonu Xperia™ P to 1699 zł brutto. Dodatkowo członkowie programu Miles & More, którzy zdecydują się na zakup w przedsprzedaży, otrzymają w prezencie aż 10 000 mil.


Smartfony Xperia™ P, jak cała seria NXT, wyróżniają się minimalistycznym designem z charakterystycznym elementem przeźroczystym i rewelacyjnymi parametrami – ma wysokiej rozdzielczości 4” wyświetlacz WhiteMagic™ z Mobile BRAVIA® Engine, który nadaje obrazowi niezrównaną ostrość. Kamera smartfonu o rozdzielczości 8 MP z unikalną funkcją „fast capture”, zapisem full HD oraz technologią Exmor R™ rejestruje obrazy zaledwie w 1,5 sekundy od włączenia. Smartfon obsługuje technologię NFC i SmartTags, wyposażony jest w dwurdzeniowy procesor taktowany prędkością 1 GHz oraz system Android 2.3 z aktualizacją do wersji 4.0. Dostępny będzie w trzech kolorach: czarnym, srebrnym i czerwonym.

1 Responses to Xperia™ P – rusza przedsprzedaż!

  1. rwtryb Says:
  2. Tech chciałem zakupić ten model, ale wybrałem ostatecznie Samsung Galaxy :D

     

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE