Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Producenci cieszącej się rosnącą popularnością aplikacji DON’T PANIC przygotowali na czerwiec rozbudowaną ofertę promocyjną dla wszystkich zainteresowanych nawigacją GPS na smartfony.

Aplikacja DON’T PANIC, autorstwa tandemu: Mireo i Emapa, pojawiła się na polskim rynku kilka miesięcy temu i szybko zyskała uznanie licznego grona Użytkowników. Dokładne mapy od uznanego polskiego producenta, atrakcyjny i łatwy w obsłudze interfejs, innowacyjne rozwiązania czy brak konieczności połączenia z Internetem zdecydowały o sukcesie aplikacji. Z początkiem czerwca pojawiła się kolejna już odsłona programu.

Najnowsze wersje aplikacji DON’T PANIC (4.5.0) są już dostępne – zarówno w iTunes (iOS), jak Google Play (Android). W SamsungApps (Bada OS) nowa wersja DON’T PANIC pojawi się zaś w najbliższych tygodniach. Co zawiera wersja 4.5.0? Przede wszystkim nowe mapy, zoptymalizowane wyświetlanie (m.in. pod wyświetlacz Retina, co ucieszy wszystkich posiadaczy iPhone’a), zwiększoną liczbę detali widocznych ma mapie, obsługę natywnej klawiatury Androida/iPhone’a i kilka innych ulepszeń w interfejsie. A wszystko to dostępne będzie w bardzo promocyjnej cenie.

Od 8 czerwca przez 3 tygodnie DON’T PANIC dostępna będzie w atrakcyjnej promocji: 9,99 EUR (czyli ok. 43 zł) – zarówno dla Użytkowników iPhone’ów, smartfony działające na Androidzie, jak i na Bada. Tym ostatnim przysługują darmowe aktualizacje, więc jak tylko pojawi się wersja 4.5.0 na Bada OS będą mogli zaktualizować aplikację do najnowszej wersji. W cenie aplikacji – zarówno na iOS, jak i Bada są darmowe, dożywotnie aktualizacje aplikacji i map. Użytkownicy Androida natomiast mogą liczyć na roczne, darmowe aktualizacje. Dla nich jednak producenci przygotowali specjalną dodatkową atrakcję.

W okresie trwania promocji cenowej (08-29.06.2012) Użytkownicy smartfonów z systemem Android mogą wziąć udział w loterii „Kup DON’T PANIC i wygraj nagrody!”:
Aplikacja DON’T PANIC

Każdego dnia spośród tych osób, którzy danego dnia zakupią mapę Polski w sklepie DON’T PANIC za pomocą Google Checkout (czyli karty kredytowej/debetowej podpiętej pod konto Użytkownika) i zgłoszą chęć wzięcia udziału w loterii wylosowanych zostanie 10 osób. Wylosowani szczęśliwcy otrzymają e-karty podarunkowe na kwotę 45 zł umożliwiające dokonywanie zakupów w sklepie internetowym empik.com oraz sklepie internetowym smyk.com. W efekcie zatem otrzymają oni najwyższej jakości nawigację praktycznie gratis.

Szczegółowe informacje o promocji i loterii „Kup DON’T PANIC i wygraj nagrody!” na stronie programu: www.mireo.pl.


Wybrane cechy DON’T PANIC:

· Najszybsze na rynku przeliczanie tras, nawet 100 razy szybsze niż w innych aplikacjach

· Czytelna, prowadząca krok po kroku nawigacja w lokalnych językach

· Aktywny Asystent Pasa Ruchu

· Punkty adresowe, obrysy budynków, budynki 3D

· Przycisk „Do domu”

· Opcjonalna usługa TMC Live Traffic (tam, gdzie dostępne, wymaga transmisji danych)

· Ograniczenia prędkości wraz z wizualnymi i głosowymi ostrzeżeniami

· Ostrzeżenia o fotoradarach

· Funkcja "POI wzdłuż trasy"

· Asystent Parkowania

· Zoptymalizowane wyświetlanie (także pod wyświetlacz Retina)

· Automatyczne i ręczne zmiany trybów wyświetlania na dzienny i nocny

· Wsparcie dla pełnego zakresu ruchów palców (przesuwanie, obracanie, przechylanie, zoomowanie)

· Pionowy i poziomy tryb wyświetlania

· Automatyczne nagrywania i zapisywanie tras

· Innowacyjne, inteligentne wyszukiwanie

· Planowanie złożonych tras

· Dzielenie się lokalizacjami przez SMS

· Dodawanie, zmienianie nazwy i kategoryzowanie ulubionych lokalizacji

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE