Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Stealth Touch - dotykowa mysz

poniedziałek, 25 czerwca 2012

Ultrasmukła mysz Stealth Touch to pierwsze na rynku prawdziwie dotykowe urządzenie tego typu. Poprzez stuknięcie lub muśnięcie palcem mysz umożliwia współpracę z komputerem PC lub Mac - bez klikania, rolki scroll, czy przycisków. Jej wysmakowany design: opływowy kształt, aksamitna powłoka i jednolita, czarna barwa, zadowolą najbardziej wymagającego użytkownika, którego interesują nowoczesne technologie.

- Głównym celem przy projektowaniu myszki Stealth Touch była prostota. Oznaczało to wyeliminowanie wszystkich przycisków i elementów mechanicznych. Przednia powierzchnia sterująca umożliwia intuicyjną pracę z myszką, co jest doświadczeniem znacznie bardziej zbliżonym do korzystania z tabletu lub Smartphone’a, niż pracy z tradycyjną myszką, mówi Agnieszka Niewczas, Dyrektor Zarządzająca w firmie Manhattan.
mysz Stealth Touch

Eliminując charakterystyczny dla pracy z klasyczną myszką "klik" możemy pracować w środowisku wymagającym ciszy – w biurze z innymi współpracownikami, czy w domu podczas gdy nasi bliscy śpią.

Mysz Stealth Touch trzymana pionowo może służyć jako bezprzewodowy prezenter. W pozycji poziomej wraca do normalnego trybu pracy. Co ciekawe, myszy w sposób równy mogą używać zarówno osoby prawo jak i lewo ręczne, ponieważ urządzenie nie posiada klasycznego profilowania pod dłoń. Zasięg działania myszy to 10 metrów, co oznacza, że można z nią pracować siedząc wygodnie na kanapie, podczas gdy ekran stoi na biurku.
Stealth Touch

Sugerowana cena detaliczna myszki Manhattan Stealth Touch to 279 zł. Do kupienia w dobrych sklepach internetowych i detalicznych.

1 Responses to Stealth Touch - dotykowa mysz

  1. Anonimowy Says:
  2. Dużo fajnych gadżetów i nowych technologii na newitems.pl - polecam, bardzo fajna stronka

     

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE