Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.



Tomb Raider na targach E3

czwartek, 14 czerwca 2012

W dniach 5-7 czerwca odbyły się targi gier wideo w Los Angeles . Electronic Entertainment Expo, znane jako E3, to jedna z największych imprez branży gier wideo na świecie. Gromadzi dziesiątki tysięcy wystawców i zwiedzających.  HYPER+ jako jedyna polska telewizja relacjonowała na żywo przebieg targów. 

Podczas targów E3 ekipa Crystal Dymamics zaprezentowa materiały dotyczące nowego Tomb Raidera a także ujawniła wiele szczegółów dotyczących gry. Zaprezentowane materialy sporo pokazują. Nowy Tomb Rider nie będzie już platformówką.  Będzie to gra akcji z wieloma efektami filmowymi. Uwagę również zwraca odmłodzona Lara Croft. Debiut gry w Europie planowany jest na początek marca 2013. Zapraszamy do obejrzenia materiałów promocyjnych i wypowiedzi Noah Hughes.

Twórca nowego Tomb Raidera opowiada o zabiegach jakie wykorzystali deweloperzy by ich gra była pełna napięcia i emocji. Noah Hughes tłumaczy także przed jakimi wyzwaniami stają twórcy powstających obecnie gier. Pełna wypowiedź tylko na antenie HYPER+ 15-17 czerwca!

Na stronie http://www.hyperplus.pl/ oprócz relacji na żywo, są zamieszczane także nagrania filmowe i zdjęcia z poszczególnych wydarzeń targów oraz, po raz pierwszy w polskiej wersji językowej, wszystkie pięć konferencji, które odbyły się w ramach E3. Dostępne są również ekskluzywne materiały i wywiady, zaś obszerną relację z imprezy HYPER+ pokaże w trakcie specjalnego weekendu z E3. Emisja od 15 do 17 czerwca, codziennie od godz. 21:00.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE