Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.7.2-kanałowy amplituner o dużej mocy do domowych zestawów rozrywkowych — po raz pierwszy na świecie z technologiami Wi-Fi i AirPlay.

Kinowy dźwięk na najwyższym poziomie

Firma Sony wprowadza do oferty nowy 7.2-kanałowy amplituner STR‑DN1030. Urządzenie zapewnia kryształową czystość reprodukcji ścieżek dźwiękowych do współczesnych filmów, pełnię zakresu dynamicznego oraz imponującą moc 120 watów na kanał. Cechuje się stylowym wyglądem oraz solidnym wykonaniem. Nowy model Sony jest ponadto pierwszym urządzeniem tego typu wyposażonym w technologię łączności bezprzewodowej, a lista jego cech i funkcji obejmuje między innymi 5 portów HDMI, system cyfrowego dźwięku kinowego HD oraz zaawansowany system automatycznej kalibracji DCAC (Digital Cinema Auto Calibration).
STR‑DN1030

Stworzony do filmów

— Amplituner STR-DN1030 został zaprojektowany tak, by umożliwić słuchanie ścieżki dźwiękowej zgodnie z zamysłem jej twórców — wyjaśnia Naoto Yoshioka, starszy menedżer produktu w dziale Home Audio Video w Sony Europe. — Za zapewnienie prawdziwie kinowego brzmienia odpowiada technologia HD Digital Cinema Sound, opracowana przez nasz zespół z Sony Pictures na podstawie szczegółowych badań akustyki sal kinowych Hollywood. Wytwórnia Sony Pictures zdobyła 12 Oscarów w kategorii „Najlepszy film”, co świadczy o umiejętności nadawania filmom znakomitej oprawy dźwiękowej.

Pierwszy na świecie bezprzewodowy amplituner wielokanałowy

Model STR-DN1030 stanowi prawdziwą innowację wśród amplitunerów wielokanałowych: jako pierwszy na świecie jest wyposażony w funkcje łączności bezprzewodowej. W rezultacie nagrania z telefonu iPhone®, iPoda® lub iPada® można z łatwością transmitować przy użyciu technologii AirPlay i wykorzystywać wbudowaną sieć Wi-Fi® do odtwarzania muzyki i filmów z komputera, tabletu bądź innego urządzenia podłączonego do sieci.
Amplituner STR-DN1030

Każdy szczegół każdego dźwięku

Amplituner STR-DN1030 gwarantuje szczegółowość i kryształową czystość reprodukcji wszystkich elementów ścieżki dźwiękowej, od najcichszych szeptów po potężne eksplozje. W uzyskaniu optymalnych efektów przestrzennych w kinie domowym, niezależnie od sposobu rozmieszczenia głośników, pomaga zaawansowany system automatycznej kalibracji DCAC (Digital Cinema Auto Calibration).

Brzmienie skrojone na miarę

Aby słuchanie sprawiało jeszcze więcej przyjemności, użytkownik ma do wyboru szereg trybów brzmienia, takich jak Klub jazzowy czy Sport. Melomanów zainteresuje z pewnością specjalny tryb rekonstruujący niezwykłą akustykę Filharmonii Berlińskiej.

Styl, potencjał i łączność

STR-DN1030

Jak przystało na markę Sony, model STR-DN1030 to nie tylko dzieło sztuki inżynierskiej, lecz również elegancko wyglądający i solidnie wykonany element domowego wnętrza. Amplituner pozwala w łatwy sposób wybierać szereg zaawansowanych ustawień. Imponuje też zestawem łączy, wśród których znajdziemy pięć wejść HDMI, jedno wyjście HDMI, wejście USB 2.0 oraz — po raz pierwszy w amplitunerze wielokanałowym — łącza bezprzewodowe Wi-Fi i AirPlay. Dzięki zgodności z aplikacją Sony Media Remote, do sterowania urządzeniem można użyć także smartfonu lub tabletu.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE