Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Fotorealistyczne wizualizacje z V-Ray

piątek, 31 sierpnia 2012

V-Ray to silnik renderujący używany do tworzenia fotorealistycznej wizualizacji z projektów wykonanych w oprogramowaniach służących do projektowania 3D, takich jak Sketchup, 3Dmax, Rhinoceros.

Z możliwości, jakie oferuje to narzędzie, korzystają profesjonalni artyści CG oraz osoby zajmujące się wizualizacją. - Użycie bardzo zaawansowanych technik jak np. algorytmu globalnego oświetlenia, czy mapowania fotonowego sprawia, że V-Ray daje o wiele lepsze rezultaty niż standardowe silniki renderujące. Dzieje się tak, ponieważ rendering korzystający z tych technik jest bardziej fotorealistyczny dla ludzkiego oka. – mówi Łukasz Popławski z firmy Progrupa, autoryzowanego dystrybutora V-Ray w Polsce. Stworzone przez Bułgarską firmę Chaos Group narzędzie, jest jednym z najlepszych silników renderujących na rynku. Pozostawia konkurencję w tyle, ze względu na prezentowanie najwyższej jakości przy osiąganej prędkości. V-Ray jest dostępny m.in. na platformach SketchUp, Max, C4D.
V-Ray od lat jest liderem w swojej branży. Wystarczy wspomnieć o tym, że jego możliwości zostały wykorzystane w kultowym już filmie Avatar.

Oprogramowanie jest dostępne w nowym sklepie internetowym v-ray.pl

1 Responses to Fotorealistyczne wizualizacje z V-Ray

  1. Wizualizacje 3d potrzebuje profesjonalnych artystów CG i osób zaangażowanych w wizualizacji, które mają najlepszą wiedzę na temat tego, że może sprawić, zdjęcia realistyczne dla ludzkiego oka.

     

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE