Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Uniwersalny pilot nowej generacji Logitech Harmony Touch to zaawansowane urządzenie, wyposażone w kolorowy ekran dotykowy, umożliwia kontrolę nad 15 urządzeniami jednocześnie. Nowość Logitech zapewni użytkownikom pełną kontrolę nad domową rozrywką!

Pilot Logitech Hormonu Touch został zaprojektowany tak, aby użytkownicy mogli sprawnie zarządzać systemem domowej rozrywki. Urządzenie pozwala dodawać, usuwać i zmieniać kolejność nawet 50 ulubionych konfiguracji na 2,4-calowym, kolorowym ekranie dotykowym. Po prostej instalacji online, można uzyskać dostęp do wszystkich konfiguracji bez konieczności zapamiętywania ich numerów i przewijania długich instrukcji obsługi. Dzięki personalizacji ikon, można szybko i łatwo znaleźć wszystkie ulubione formy domowej rozrywki – od filmów przez gry do muzyki – i to jedynie za pomocą jednego dotknięcia.
Logitech Harmony Touch

– Logitech Harmony Touch to następny etap ewolucji pilotów uniwersalnych – mówi Joerg Tewes, vice president Digital Home Business Group w firmie Logitech – Obecnie wyjątkowo cenimy sobie wygodę i łatwość obsługi, a jednocześnie pragniemy wyposażyć nasz salon w system domowej rozrywki, który naprawdę robi wrażenie. Dlatego też zaprojektowaliśmy pilota, który sprosta potrzebom użytkowników i da im poczucie kontroli, jakiej nie mieli nigdy wcześniej – dodaje.

Pilot wyróżnia się eleganckim i minimalistycznym designem, dzięki czemu będzie pasował do wystroju każdego salonu. Dodatkowo ergonomiczny kształt i ulepszony układ przycisków sprawiają, że urządzenie jest bardzo wygodne w obsłudze. Niskoprofilowane, podświetlane klawisze pozwalają kontrolować systemem domowej rozrywki nawet w ciemnościach.
Logitech Harmony Touch

Pilot Logitech Harmony Touch jest kompatybilny z ponad 225,000 urządzeniami domowej rozrywki ponad 5,000 marek. Dodatkowo może kontrolować aż 15 sprzętów jednocześnie. Wygodna stacja ładująca utrzymuje pilota w ciągłej gotowości do pracy i, co najważniejsze, w zasięgu ręki.

Ceny i dostępność

Pilot Logitech Harmony Touch jest dostępny na rynku europejskim od października 2012 roku w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 759 PLN.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE