Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Kierunek Marketing w sieci prowadzony podyplomowo przez Wyższą Szkołę Europejską im. ks. Józefa Tischnera z Krakowa zwyciężył w pierwszej edycji „Studiów E-marketera”.

Szkolenia Marketing w sieci wywodzą się ze zwycięskich studiów podyplomowych. Uhonorowany kierunek prowadzą Ci sami eksperci, którzy prowadzą szkolenia dofinansowane w 80%. Szkolenia z Marketingu w sieci, skierowane są do pracowników oraz pracodawców sektora małych i mikro przedsiębiorstw z terenu Małopolski.

Celem każdego uczestnika szkolenia jest opracowanie strategii promocji swojej firmy w Internecie, przy pomocy wykwalifikowanych specjalistów z różnych obszarów nowoczesnego marketingu. Każdy uczestnik może skorzystać z bezpłatnych konsultacji z wybranymi wykładowcami. Wszyscy otrzymują pakiet materiałów szkoleniowych, casebook, dostęp do tematycznych kursów e-learningowych oraz zaproszenie na BARCAMP!

Projekt szkoleniowy MMMP@
Obecnie trwa rekrutacja na III edycję szkoleń z Marketingu w sieci. Oferowane są cztery specjalizacje: startupy, e-commerce, grafika, e-HR. Zajęcia będą odbywać się w piątki, cały projekt będzie trwał 10 zjazdów.

Projekt szkoleniowy MMMP@ - Małopolskie Małe i Mikroprzedsiębiorstwa w Sieci 2 powstał w oparciu o wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas realizacji pierwszego projektu o podobnej tematyce.

Nowy, poszerzony, 80 godzinny program obejmuje praktyczne zajęcia ze znanymi specjalistami z branży interaktywnej. Nad poziomem szkoleń czuwają patroni merytoryczni, wśród których znalazł się także Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska.

Uczestnicy szkoleń otrzymają dostęp do profesjonalnych materiałów szkoleniowych oraz do kursów e-learningowych i casebooka. W programie przewidziano również otwarte barcampy.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE