Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Po raz pierwszy w historii polskich finałów World Cyber Games, 6 października zmagania najlepszych graczy w Polsce relacjonowane będą na żywo, ze specjalnego studia, które powstanie dzięki współpracy telewizji HYPER+ z głównym sponsorem WCG, firmą Samsung Electronics Polska. Transmisja z wydarzenia rozpocznie się o godzinie 17.00. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.
Tegoroczne finały World Cyber Games odbędą się 6 października w warszawskim Multikinie w Złotych Tarasach. 40 najlepszych zawodników w Polsce rywalizować będzie ze sobą w jednej z gier: FIFA 2012, StarCraft II, Warcraft III oraz World of Tanks. 10 zwycięzców otrzyma przepustkę na światowe finały WCG 2012, które odbędą się w chińskim mieście Kushan 29 listopada.
World Cyber Games

Specjalnie na potrzeby tegorocznych rozgrywek telewizja HYPER+ utworzy studio na żywo, z którego relacjonować będzie przebieg finałów. W programie nie zabraknie wywiadów z zawodnikami, organizatorami i prowadzącym, którym jest w tym roku Marcin Prokop. Transmisja rozpocznie się o godzinie 17.00 i będzie dostępna na stronie www.hyperplus.pl.

Pierwsza edycja World Cyber Games odbyła się w 2000 roku w Seulu i od razu zaskarbiła sobie serca milionów fanów na całym świecie. WCG jest organizowane przez International Cyber Marketing z Korei Południowej przy udziale firmy Samsung oraz południowokoreańskiego rządu. Polska reprezentacja pierwszy raz pojawiła się na cyber- igrzyskach w 2001 roku. Podczas światowych finałów WCG 2011, które odbyły się w Warszawie, polska drużyna Frag eXecutors zajęła pierwsze miejsce i tym samym zdobyła nagrodę główną: 25 000 $.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE