Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.CityTab to tablet, który łączy w sobie funkcje nawigacji, telefonu oraz mobilnego urządzenia multimedialnego. Jest to unikalne połączenie wszystkich najważniejszych funkcji z punktu widzenia współczesnego użytkownika. Tablet z 7” ekranem posiada stały dostęp do sieci dzięki modemowi 3G oraz sieci wi-fi, wbudowany moduł GPS i wspomaganie A-GPS. Urządzenie to umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych GSM i z łatwością pomaga nam dotrzeć do celu dzięki aplikacji nawigacyjnej NaviExpert, którą klient otrzymuje gratis wraz z opłaconym abonamentem na 12 miesięcy.

CityTab
„Zdecydowaliśmy się na udział w tym projekcie, ponieważ przeprowadzone przez nas testy wykazały bardzo dobre działanie naszej aplikacji na CityTab. Ponadto, na rynku brakuje urządzeń wyposażonych w tak rozbudowane funkcje, w tak przystępnej cenie, dlatego uznaliśmy, że jest to produkt, z którym chcemy być kojarzeni” – powiedział Paweł Kozłowski, Prezes Zarządu NaviExpert.

„Wprowadzając do naszej oferty CityTab myśleliśmy - zgodnie z filozofią marki Colorovo - o walorach użytkowych produktu i bardzo dobrej jakości w przystępnej cenie. Oferujemy użytkownikom tablet o unikalnej funkcjonalności, której w chwili obecnej - w zaproponowanej przez nas kategorii cenowej - nie oferują produkty konkurencyjne. Dodatkową korzyścią związaną z produktem jest aplikacja nawigacyjna NaviExpert. Debiut nowego produktu jest związany ze strategią stałego rozbudowywania oferty produktów pod własną marką, o kolejne kategorie asortymentowe. Jesteśmy przekonani, że CityTab Colorovo zostanie pozytywnie przyjęty zarówno przez naszych partnerów handlowych jak i użytkowników – powiedział Dobrosław Wereszko, odpowiedzialny za rozwój projektu własnej marki.

CityTab to nowoczesny tablet o bogatej funkcjonalności, który może być wykorzystywany również jako smartfon oraz nawigacja. Urządzenie z pewnością zainteresuje odbiorcę indywidualnego oraz biznesowego. Jego możliwości i funkcjonalność sprawdzą się zarówno w podróży, w pracy, w mieście i w domu. Dodatkowym atutem tabletu CityTab jest jego konkurencyjna cena, z uwzględnieniem wszystkich parametrów i funkcji tabletu.

„Oprócz faktu, że produkty Colorovo są coraz lepiej rozpoznawalne i pozytywnie odbierane przez użytkowników, są również coraz bardziej doceniane przez naszych partnerów handlowych. Resellerzy patrzą przyjaźnie na markę Colorovo z punktu widzenia marży jaką osiągają oraz cech jakościowych produktów i obsługi logistyczno-serwisowej zapewnianej przez spółkę ABC Data. Najlepszym tego dowodem jest stale rosnąca sprzedaż każdego produktu jaki wprowadzamy.” – powiedział Piotr Blachowski, odpowiedzialny za działania marketingowe marki Colorovo.

CityTab zostanie wprowadzony do sprzedaży w drugiej połowie listopada br, przy czym zamówienia można będzie składać już od 8.11.2012 poprzez www.InterLink.pl - platformę sprzedażową ABC Daty. „W pierwszej kolejności o produkcie chcemy poinformować naszych klientów i dlatego skupiliśmy się na działaniach skierowanych bezpośrednio do nich. W połowie listopada br ruszamy z kampanią internetową w wewnętrznych sieciach PCLink i InterLink. Komunikację wzmocnimy reklamą prasową w stricte branżowych tytułach. W grudniu planujemy wzmocnić aktywność poprzez media społecznościowe. Na naszej stronie facebook.com/colorovo zorganizowany zostanie konkurs, w którym oczywiście do wygrania będzie CityTab” – powiedział Piotr Blachowski, odpowiedzialny za działania marketingowe marki Colorovo.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE