Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.LTEch Hunter - mobilna gra Plusa

poniedziałek, 19 listopada 2012


W Google Play oraz App Store dostępna jest mobilna gra LTEch Hunter przygotowana dla Plusa. W zabawie wykorzystano technologię rozszerzonej rzeczywistości (Augmented Reality). Celem jest promocja super szybkiego internetu LTE dostępnego w ofercie Plusa.

Użytkownicy smartfonów z systemem operacyjnym Android oraz iOS mogą rywalizować ze sobą w przestrzeni łączącej świat rzeczywisty z wirtualnym. Dzięki zastosowaniu rozwiązań Augmented Reality, gracze widzą na ekranie swojego telefonu stwory zwane LTEchami, nałożone na realne obrazy zarejestrowane kamerą smartfona. Zadaniem w grze jest schwytanie jak największej liczby LTEchów.
gra LTEch Hunter
gra LTEch Hunter

LTEch Hunter jest elementem w ramach zabawy, którą Plus przygotował dla klientów. Bohaterami akcji są LTEchy, czyli bardzo szybkie stwory, które przyczyniły się do stworzenia nowego standardu transferu danych – LTE. Operator telekomunikacyjny wykorzystuje postaci do promowania swojej oferty szybkiego internetu mobilnego LTE. Działania obejmują m.in. gry w serwisach społecznościowych i mobilnym internecie oraz konkursy z nagrodami.
gra LTEch Hunter

"Zastosowanie narzędzia marketingowego jakim jest aplikacja mobilna do promocji usług dedykowanych na tablety i smartfony jest jednym z najbardziej efektywnych sposobów dotarcia z przekazem do klientów," - powiedział Łukasz Makowski, prezes Looksoft. '"W ten sposób trafiamy bezpośrednio do osób najbardziej zainteresowanych reklamowanym produktem. Dodatkowym atutem gry, jaką przygotowaliśmy dla Plusa jest technologia rozszerzonej rzeczywistości, która wspiera kreowanie wizerunku nowoczesnej, innowacyjnej marki.

Mobilną grę LTEch Hunter można pobrać bezpłatnie w Google Play i App Store lub skanując kod QR umieszczony na profilu zabawy na Facebooku. LTEch Hunter jest również szeroko promowany poprzez banery reklamowe w mobilnym internecie. Looksoft przygotował także aplikację LTEch Hunter dla użytkowników Facebooka, gdzie gracze mogą porównać swoje wyniki ze znajomymi.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE