Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Na targach Graph Expo 2012 Spółka XMPie zaprezentowała narzędzie PersonalEffect® 6 służące do zarządzania personalizowaną komunikacją wielokanałową (Individualized Communications Management - ICM). Najnowsza wersja tej rodziny desktopowych i serwerowych rozwiązań do prowadzenia zintegrowanych kampanii 1:1 charakteryzuje się wyjątkową wydajnością i stabilnością. Nowe funkcje PersonalEffect 6 to m.in. funkcje XLIM, usprawniony przepływ danych i obsługa narzędzi Adobe CS6.

Użytkownicy oferowanego przez XMPie formatu XLIM®, umożliwiającego błyskawiczne tworzenie prostych graficznie dokumentów, docenią usprawnienia w tym zakresie wprowadzone w PersonalEffect 6. Korzystając z narzędzi wspomagających tworzenie dynamicznych tabel, tracking, kerning i formatowanie dokumentów z pomocą funkcji Auto Flow, użytkownik może tworzyć rozbudowane projekty w programie Adobe InDesign. Zachowuje przy tym dużą szybkość przetwarzania danych i wysoką produktywność, jaką zapewnia XLIM. Dodatkowo, silnik kompozycyjny XLIM umożliwia natywny zapis plików w formacie PDF, co pozwala na zaoszczędzenie czasu dzięki eliminacji konieczności konwertowania dokumentu PostScript na PDF.

W PersonalEffect 6 znacząco usprawniono także działanie XMPie e-Mail Service™. Użytkownicy mogą teraz wybierać spośród dwóch sposobów tworzenia i przesyłania personalizowanych e-maili. W nowo dodanej opcji proces składania zachodzi po stronie dostawcy usług pocztowych, co przyspiesza pracę nawet 16-krotnie. Ulepszona wersja edytora HTML/TXT (np. wbudowany ADOR® Object do dodawania linków typu „otwórz w przeglądarce”, możliwość ładowania obrazów statycznych itp.) ułatwia tworzenie mailingu za pomocą serwera uProduce.

„Kampania skierowana do 100 tysięcy odbiorców, której przeprowadzenie trwało kiedyś 8-10 godzin, z PersonalEffect 6 zajmuje tylko godzinę” – mówi Genna Trombley, Account Coordinator, DXM Marketing Group. Dodatkowo, ulepszone opcje dotyczące e-maili umożliwiają wysyłkę do wszystkich skrzynek jednocześnie. Pozwoliło nam to na produktywniejsze wykorzystanie najlepszego czasu na mailing i tym samym osiągnięcie lepszych wyników”.

Inne funkcje obsługiwane przez PersonalEffect 6:
  • PersonalEffect 6 obsługuje Adobe Creative Suite 6. Użytkownicy mogą skorzystać z nowych funkcji, takich jak obsługa w technologii 64-bitowej i dopasowywanie tekstu do ramki.
  • Nowa funkcja uImage® On Demand optymalizuje renderowanie stron internetowych i e-maili zawierających spersonalizowane grafiki tworzone na bieżąco. Jest ona polecana szczególnie w przypadku, gdy przetwarzanie wstępne obrazów (uImages) nie jest możliwe (np. w przypadku kampanii „poleć znajomemu” lub takiej, w której uczestnik sam musi się zarejestrować).
  • Nowa metoda zarządzania danymi zgromadzonymi w plikach umożliwia szybsze i skuteczniejsze ich przetwarzanie.
  • Ulepszone opcje śledzenia (trackingu) dla potrzeb prac w trybie wsadowym zapewniają szybsze wprowadzanie danych do baz i redukcję zużycia zasobów serwera SQL.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE