Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.
Coraz więcej osób korzysta z mobilnych aplikacji pozwalających opłacać rachunki. Obecnie nie są to wysokie kwoty. Jednak trzeba zwrócić uwagę, że z tego typu aplikacji korzysta coraz większa liczba użytkowników. W grudniu 2012 r. fakturę na kwotę 500 zł i wyższą regulował już co dziewiąty użytkownik mobilnej aplikacji Sprytny Bill.

Dzięki tej aplikacji posiadacze smartfonów mogą łatwo, szybko i bez ryzyka opłacić swoje rachunki za pomocą telefonu. Wystarczy pobrać aplikację ze strony SprytnyBill.pl, zeskanować kod kreskowy rachunku i zapłacić, wpisując kod karty kredytowej lub debetowej. Bezproblemowe będzie także opłacenie rachunku bez kodu kreskowego np. czynszu za mieszkanie – możemy wprowadzić dane płatności ręcznie, a system przy kolejnej płatności zapamięta je.

Inicjatorem projektu Sprytny Bill jest MasterCard Mobile, wykonawcą uPaid, a nad bezpieczeństwem przelewów czuwa BillBird S.A., będący od grudnia 2012 r. krajową instytucją płatniczą. – Jako lider płatności masowych gwarantuje bezpieczeństwo przelewów, przekazując środki bezpośrednio na konto wystawcy faktury. If you are looking for retractable awning then visit this page . Aplikacja Sprytny Bill pozwala na opłacenie aż 95% rachunków, w tym wszystkich płatności wystawianych przez naszych klientów m.in. Orange, PGNiG, Cyfrowy Polsat – mówi Przemysław Płudowski, dyrektor sprzedaży produktów elektronicznych firmy BillBird S.A.

Mobilne płatności to rozwiązanie zyskujące dużą popularność na całym świecie. Również Polacy coraz częściej zapominają nie tylko o gotówce, ale i internetowych platformach udostępnianych przez banki. – Obecnie to nie komputer, lecz telefon staje się najbardziej wygodnym i poręcznym sposobem na opłacenie rachunku szybko i bez obawy o popełnienie jakiegokolwiek błędu, np. w numerze konta wystawcy lub kwocie do uregulowania – wyjaśnia Marcin Kopyś, Prezes Zarządu firmy uPaid. – To duża korzyść także dla wystawców, gdyż wygodna w użyciu aplikacja to większa szansa na terminowe przelewy – dodaje.

Aplikacja mobilna dostępna jest na stronie SprytnyBill.pl w wersji dla iPhone i Android. Przygotowywana jest także wersja dla Windows Phone. A 21 stycznia rusza promocja, w ramach której każda osoba opłacająca rachunek za pośrednictwem aplikacji Sprytny Bill otrzyma zwrot 5% jego wartości. Aby wziąć udział w promocji nie trzeba spełniać żadnych dodatkowych warunków.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE