Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Podczas niedawno zakończonych mistrzostw Europy, które odbyły w Londynie, zostali wyłonieni najlepsi zawodnicy Angry Birds Samsung Smart TV. Celem pierwszej na świecie bitwy stoczonej na sterowanych gestami telewizorach Samsung Smart TV było wyłonienie najlepszych graczy w Angry Birds. Zmagania zawodników i gwiazd śledziło na żywo 250 fanów tej gry.

Osoby biorące udział w finałach zostały wyłonione podczas eliminacji odbywajacych się w 19 krajach. W Polsce zorganizowano je w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Łodzi. Wzięło w nich udział około 5 tysięcy zawodników, wśród których wybrano trzy osoby z najlepszymi wynikami. W skład sześcioosobowej polskiej reprezentacji weszli także blogerzy i dziennikarze. W Londynie zmierzyli się oni między innymi z reprezentacjami Francji, Włoch, Niemiec, Czech, Belgii i Rumunii. Faworytem okazała się drużyna Rumunii, która zabrała do domu nie tylko tytuł mistrzowski, ale także nagrody w wysokości 1000 Euro.
Samsung Smart TV Angry Birds

Podczas gry miejskiej zawodnicy poszukiwali ukrytych Angry Birds w najbardziej znanych miejscach Londynu, takich jak Piccadilly Circus, London Eye, Tower Bridge, British Museum. Dla entuzjastów Angry Birds przygotowano także zadania związane z fotografowaniem symboli Londynu oraz pojedynki na telewizorach sterowanych ruchem Samsung Smart TV. Wielogodzinne zmagania zakończyły się ogłoszeniem wyników w Westfield Stratford. Ostatnim wyzwaniem dla najlepszych graczy był pojedynek z olimpijskim bohaterem Louisem Smithem, gwiazdami „The Only Way is Essex” Jessicą Wright i Samem Faiersem oraz piosenkarką Alexis Jordan na oczach 250 fanów Angry Birds..
Samsung Smart TV Angry Birds

Aplikacja Angry Birds Smart TV, opracowana przez Rovio Entertainment i dostępna na telewizorach firmy Samsung, wykorzystuje technologię Samsung Motion Control. Dzięki niej użytkownicy telewizorów Smart TV mogą obsługiwać tę popularną grę za pomocą prostych gestów.

Aplikację Angry Birds na Samsung Smart TV można pobrać bezpłatne z Samsung Smart Hub we wszystkich telewizorach LED i plazmowych z 2012 roku, które obsługują technologię Smart Interaction.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE