Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Przystawka Android Smart TV po podłączeniu do zwykłego odbiornika TV, pozwala uruchomić na telewizorze system Android i zamienia go . Cabletech Android Dongle URZ0350 zapewnia dostęp do Internetu poprzez WiFi. Jest wyposażona w dwurdzeniowy procesor, system Android 4.1 a także możliwość podłączenia Internetu również poprzez zewnętrzny modem 3G.

URZ0350 działa w oparciu o system operacyjny Android 4.1. W urządzeniu zastosowano nowej generacji dwurdzeniowy procesor RK3066 ARM Cortex-A9 oraz układ graficzny Mali-400.

Cabletech Android Dongle URZ0350
Dodatkowo Cabletech Android Dongle posiada pamięć RAM zwiększoną do 1GB, 4GB pamięci wewnętrznej, slot na dodatkową kartę microSD, a także port USB. Dzięki takiemu wyposażeniu pozwala na ekranie TV odtwarzać pliki audio oraz filmy 1080p w jakości HD, zapisane na kartach pamięci, pendrive’ach czy dyskach zewnętrznych. Dodatkowo na ekranie telewizora użytkownik może swobodnie serfować w sieci, grać w gry, słuchać muzyki czy prowadzić rozmowy ze znajomymi poprzez komunikatory.

Menu Cabletech Anroid Dongle można wzbogacić o dodatkowe zarówno płatne, jak też bezpłatne aplikacje dostępne w Google Play. Jednocześnie, dzięki parametrom technicznym, urządzenie gwarantuje płynne odtwarzanie pobranych aplikacji, zarówno gier dla zaawansowanych graczy np. Need For Speed, jak też filmowych np. IPLA.
Cabletech Android Dongle URZ0350

Produkt Cabletech Android Dongle jest kompatybilny z nowymi modelami telewizorów wyposażonymi w gniazdo HDMI, a zasilane jest poprzez dołączony do zestawu zasilacz sieciowy. Zewnętrzny modem 3G można podłączyć poprzez dołączony do zestawu kabel micro USB z wtykiem i gniazdem USB. Cabletech gwarantuje działanie urządzenia z modemem M-life ML0510, co zostało potwierdzone w testach. Korzystanie z Cabletech Android Dongle wymaga dodatkowego urządzenia do sterowania. Dlatego produkt wyposażony jest w gniazdo USB, które umożliwia podłączenie myszki lub klawiatury bądź też wszystkich tych urządzeń po zastosowaniu HUB USB.

Sugerowana cena detaliczna urządzenia: 249 zł.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE