Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Od kilku lat obserwujemy dynamiczny wzrost wydatków na reklamę video w Internecie. Reklamodawcy dostrzegli potencjał internetowego przekazu wideo oraz siłę jego oddziaływania. Video to coś więcej niż zwykły opis firmy, to skuteczna i atrakcyjna forma promocji produktów oraz usług.

Dzisiaj każdy, kto chce być widoczny i znaleziony w Internecie, musi się czymś wyróżnić. Strona internetowa aktualnie nie wystarczy, aby dotrzeć skutecznie do potencjalnych odbiorców naszych usług. Rynek wymaga od nas docierania do klienta różnymi sposobami i kanałami. Już badania z 2009 roku przeprowadzone przez comScore Inc w Stanach Zjednoczonych wskazały, iż blisko 82% internautów za oceanem korzysta z przekazu wideo w Internecie. Co ciekawe przeciętny internauta w Stanach Zjednoczonych w sierpniu 2009 roku zobaczył aż 157 filmów o łącznej długości blisko 9,7 godzin.

Reklama video w Internecie
Firmy powinny zatem wykorzystywać różne formy reklamowe, aby pozyskać nowych klientów, poinformować o oferowanych produktach, usługach lub zbudować świadomość marki – mówi Agata Wartak, Kierownik ds. Produktu w Eniro Polska. Dzięki współpracy z podwykonawcą, nasi klienci mogą uatrakcyjnić swoje ogłoszenie poprzez profesjonalny film video. W zależności od potrzeb firmy przygotowujemy firmy wizerunkowo – korporacyjne, reklamowe i promocyjne, bardziej lub mniej zawansowane, jak również pokazy zdjęć. Warto podkreślić, że treści wideo są uznawane za szczególnie atrakcyjne z punktu widzenia wyszukiwarek internetowych, dzięki czemu szybciej uzyskują wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania – dodaje Agata Wartak.
Użytkownicy sieci częściej i chętniej sięgają po treści w formie video. Są dużo ciekawsze niż tekst, a jednocześnie pozwalają na wykreowanie pożądanego wizerunku firmy. Obraz, ścieżka dźwiękowa oraz podkład lektorski oddziałują na wiele bodźców i czynią przekaz bardziej czytelnym i łatwiejszym do zapamiętania. W prosty sposób udzielamy pełnej informacji o firmie i umożliwiamy dotarcie do potencjalnych klientów w nowy i bardzo skuteczny sposób – wyjaśnia Agata Wartak z Eniro Polska.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE