Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Na tegorocznych targach Milan Design Week 2013 ASUS prezentuje wystawę Authentic Beauty (Prawdziwe piękno), która pokazuje historię i proces projektowania najbardziej oryginalnych produktów ASUSa – PadFona, Taichi i Transformer Booka. Osoby odwiedzające targi mogą również obejrzeć najnowsze urządzenia tajwańskiego producenta - multidotykowe notebooki, tablety, komputery PC All-in-One, monitory i akcesoria.

Główną częścią tegorocznej wystawy jest pokaz filmów prezentujących proces projektowania najnowszych urządzeń mobilnych ASUSa - PadFone Infinity, ASUS Taichi oraz Transformer Book. Oprócz innowacyjnych hybryd zwiedzający mogą obejrzeć prezentowane produkty, takie jak komputer PC all-in-one ASUS Transformer AiO i tablet VivoTab™ Smart. „Projektując nowe urządzenia staramy się dopasować ich funkcjonalności do zmieniającego się trybu życia użytkowników w myśl filozofii Design Thinking” – mówi Manuela Lavezzari, marketing manager firmy ASUS.
Authetnic Beauty

ASUS Design Thinking

Przyjęta przez ASUSa filozofia projektowa Design Thinking – Start with People opiera się na przekonaniu, że to technologia powinna dostosowywać się do zmieniającego się sposobu życia użytkowników. Projektowane w ten sposób urządzenia zostały nagrodzone dziewięcioma nagrodami iF Design Awards w 2013 roku oraz wyróżnieniami Good Design, Red Dot oraz G Mark.

ASUS projektuje swoje urządzenia również w myśl idei Happiness 2.0, która kładzie nacisk na elementy podnoszące komfort użytkowania produktów, takie jak krystalicznie czysty obraz w technologii IPS, dźwięk generowany przez układ ASUS SonicMaster oraz wielodotykowe touchpady z obsługą funkcji Smart Gesture.

ASUS na targach Milan Design Week 2013

Wystawę ASUS Authentic Beauty można oglądać podczas targów Milan Design Week 2013 w dniach 9-14 kwietnia. ASUS jest głównym sponsorem odbywających się podczas targów wydarzeń Fuorisalone.it i Brera Design District, a także partnerem projektu Temporary Museum for New Design organizowanego przez Superstudio Group.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE