Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Blog nowe technologie to znakomite źródło informacji ze świata smartfonów, komórek i tabletów. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach i wydarzeniach z różnych części świata.Power Box - mobilny gadżet na majówkę

wtorek, 23 kwietnia 2013

Power Box to rodzaj przenośnej baterii, która umożliwia naładowanie urządzeń mobilnych w miejscach, gdzie dostęp do tradycyjnego gniazdka nie jest możliwy. Głównym zadaniem urządzenia jest przedłużenie żywotności baterii  smartfonu czy tabletu. Przenośny bank energii idealnie sprawdzi się w długiej podróży samolotem, kiedy nie mamy możliwości podładowania telefonu lub tabletu, a także podczas podróży do miejsc z ograniczonym dostępem do energii. 

Colorovo PowerBox
Jak podkreśla marka Colorovo Power bank to również produkt dla biznesmenów, którzy muszą być stale on-line i na wypadek braku podstawowego, sieciowego źródła zasilania, dzięki PowerBox będą mogli swobodnie i bez przerwy korzystać ze swoich urządzeń.

Colorovo PowerBox posiada akumulator o pojemności aż 6800 mAh, który przedłuża żywotność mobilnych produktów nawet do 10 godzin. Ta przenośna bateria została zaprojektowana w taki sposób, aby mogła zasilić większość urządzeń dostępnych na rynku, to znaczy: smartfony, tablety, odtwarzacze mp3 oraz nawigacje. Propozycja marki Colorovo daje możliwość ładowania dwóch urządzeń równocześnie dzięki dwóm złączom USB. Ponadto PowerBox posiada w zestawie 3 wtyczki: mini USB, micro USB oraz 2,5x0,7 dedykowana do tabletów.

Również i w tym wypadku marka Colorovo nie zapomniała o dodaniu czegoś ekstra do produktu.  Tym razem jest to wbudowana latarka LED. Ten sympatyczny gadżet z pewnością przyda się użytkownikom w sytuacji, kiedy potrzebujemy posłużyć się dodatkowym źródłem światła np. pod namiotem albo w podróży pociągiem.

 „Colorovo PowerBox to kolejny dowód na rozwój naszej oferty w kategorii elektroniki użytkowej i produktów mobilnych. Tym razem chcieliśmy zaproponować naszym klientom przydatne urządzenie, które mamy nadzieję zostanie dobrze przyjęte zwłaszcza przez osoby, które muszą być stale on-line i podróżników, którzy często się przemieszczają. Nasz przenośny bank energii pozwoli im komfortowo pracować i czuć się bezpiecznie nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.” – mówi Piotr Blachowski,  odpowiedzialny za marketing marki Colorovo.

Sugerowana cena detaliczna urządzenia to 129 zł brutto.

0 komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty

KONFERENCJE